vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

VM Security (Sanal Makine Güvenliği)

vMind Güvenlik ve Uyumluluk Çözümleri kapsamında sunulan VM Security (Sanal Makine Güvenliği), kuruluşların sanal ortamlarını güçlendirmek ve sanal makine altyapılarını korumak için özel olarak tasarlanmış bir çözümdür.

VM Security (Sanal Makine Güvenliği) Nedir?

VM Security, sanal makinelerin güvenlik durumunu değerlendirir ve sanal ortamlarda potansiyel güvenlik tehditlerine karşı proaktif bir koruma sağlar. Sanal makine tabanlı iş yüklerinin ve uygulamalarının güvenliğini artırmak, veri güvenliği standartlarına uyum sağlamak ve uyumluluk gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır.

Bu çözüm, sanal ağlar ve bulut ortamları üzerinde etkili bir güvenlik politikası uygulayarak, sanal makinelerin güvenliğini sağlar. VM Security, kötü amaçlı yazılımlar, saldırılar ve veri kaybı gibi potansiyel tehditlere karşı koruma sağlarken, sanal ortamda esneklik ve hızı artırmaya yönelik çözümler sunar. vMind'in VM Security çözümü, sanal altyapıları koruma konusunda uzmanlaşmış bir ekip tarafından geliştirilmiştir. 
 

Sektör Liderleri portvMind Cloud’u tercih ediyor!

Sizde sektör liderleri gibi ihtiyaçlarınızla buluşan bulut çözümleri için portvMind’ı seçin, yüksek performans ve güvenliği bir arada deneyimleyin.

Daha fazla başarı öyküsü görün >
Logo 1
Logo 2
Logo
Logo4
Logo
Logo
Logo

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu