vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

Infrastructure as a Service

PortvMind, IaaS servisleri kapsamında dünya standartlarındaki altyapısıyla, geniş bir kapsama alanında başarıyla hizmet vermektedir. Teknik kapasitesi, çözüm yelpazesinin genişliği ve müşteri memnuniyeti odaklı yapısıyla, bu alanda ciddi bir örnek teşkil etmektedir.

Infrastructure as a Service Nedir?

PortvMind, IaaS (Infrastructure as a Service) servisleri kapsamında dünya standartlarındaki altyapısıyla, geniş bir kapsama alanında başarıyla hizmet vermektedir.

Teknik kapasitesi, çözüm yelpazesinin genişliği ve müşteri memnuniyeti odaklı yapısıyla, bu alanda ciddi bir örnek teşkil etmektedir.

Infrastructure as a Service Nasıl Çalışır?

PortvMind'ın sunduğu Infrastructure as a Service (IaaS) hizmeti, sektöründe iddialı bir şekilde büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen firmalar için özel olarak tasarlanmıştır. Bulut tabanlı bu hizmet, işletmelere esneklik sağlama ve teknik destek ile temel donanım ihtiyaçlarını karşılama konusunda benzersiz avantajlar sunar.

Hipervisor seviyesinde ya da konteyner mimarisinde, ihtiyacınıza karşılık gelen en güncel teknolojilerini kullanarak, maliyet ve karmaşıklığı en aza indirir, iş ihtiyaçlarınız için en ideal çözümleri sunar. Son teknolojiye dayanan çözümleriyle üretkenliğinizi artırırken, güvenlik ve istikrarı da en üst seviyeye çıkartır. Depolama, işlemci kaynakları, işletim sistemleri ya da veri tabanı ürün ve hizmetleri kurmakve/veya yapılandırma zorunda kalmadan, portvMind IaaS Bulut Hizmetleriyle altyapı dizayn ve yönetimiile en az uğraşacağınız şekilde size destek olunur.

Infrastructure as a Service Ürünlerimiz

"İhtiyacınıza Özel Bulut Çözümlerinde Doğru Adres, portvMind ile Buluta Geçin"

Disaster Recovery as a Service

Disaster Recovery as a Service

Disaster Recovery as A Service (DRaaS) çözümümüzle, işletmelerin karşılaşabileceği olası felaketlere karşı güçlü bir güvence sunuyoruz. Bu hizmetimiz, iş sürekliliğini en üst düzeye çıkarmayı hedefler...

Daha fazla bilgi edinin >
Business Continuity as a Service

Business Continuity as a Service

İş sürekliliği, günümüz iş dünyasında kritik bir öneme sahiptir. Felakete hazırlık senaryoları, sistem arızaları veya beklenmedik olaylar karşısında işlerin aksamadan devam edebilmesi, bir işletmenin...

Daha fazla bilgi edinin >
Backup as a Service

Backup as a Service

portvMind Backup as a Service (BaaS), işletmelerin veri yedekleme süreçlerini bulut tabanlı hizmet şeklinde alabilecekleri yeni nesil bir modeldir. Bu çözümle temel olarak kullanıcıların, sunucu ve ve...

Daha fazla bilgi edinin >
Container as a Service

Container as a Service

portvMind Container as a Service, geliştiricilerin uygulama geliştirme süreçlerini hızlandırmaları ve daha etkili bir şekilde yönetmeleri için tasarlanmış yüksek erişilebilir, ölçeklenebilir bir çözüm...

Daha fazla bilgi edinin >
Monitoring as a Service

Monitoring as a Service

portvMind Monitoring as a Service (MaaS), müşterilere geniş IT altyapısını bulut tabanlı olarak izleme ve yönetme imkanı sunan kapsamlı bir hizmettir. Bu hizmet, işletmelere sistemlerin, uygulamaların...

Daha fazla bilgi edinin >

Infrastructure as a Service (IaaS) Teknolojilerinin Bazı Avantajları

“İhtiyacınıza özel bulut çözümlerinde en doğru adres, güvenli buluta portvMind’la adım atın” 
 

portvMind IaaS ile şirketinizin büyümesine odaklanın, teknoloji ve altyapı konularında uzman ekibimiz size her adımda gereken tüm desteği sunacaktır. İleriye dönük planlarınızı şimdiden bizimle şekillendirin ve rekabet avantajı elde edin!

Esneklik ve Ölçeklenebilirlik Esneklik ve Ölçeklenebilirlik
Uzman Destek Uzman Destek
Fayda Odaklı IT Bütçesi Fayda Odaklı IT Bütçesi
Sürprizlere Son Sürprizlere Son

Infrastructure as a Service Kullanım Alanları

 • 1-Değişen İş Yükleri...
  IaaS, işletmelerin anlık taleplere hızla yanıt vermesini sağlar. Değişen iş yüklerine göre kaynakları otomatik olarak ölçeklendirebilir, böylece işletmeler dönemsel talep değişikliklerine veya beklenmedik yük artışlarına daha etkili bir şekilde adapte olmanıza olanak sağlar.
 • 2-Yedekleme ve Kurtarma İhtiyacı...
  IaaS, sistem ve veri yedeklemeleri hizmeti ile alınan tutarlı yedeklerin istendiği zaman istenen platforma geri dönebilmesi için ideal bir platform sunar. Olası felaket durumlarında hızlı bir kurtarma imkânı sağlayarak iş sürekliliğini güvence altına alır. Master veri merkezi dışında tutulan güvenli bir şekilde yedekleme yapılabilmesi, veri kaybı riskini ortadan kaldırır.
 • 3-Test ve Geliştirme Ortamları...
  Yazılım geliştirme süreçlerini hızlandırmak için rahatlıkla IaaS tercih edilebilir. Yeni uygulamalar geliştirmek veya mevcut uygulamaları güncellemek için ölçekleme hesaplarını kolaylaştıracak şekilde sanal ortamlar oluşturulabilir. Bu, test ve geliştirme süreçlerini en kısa sürede tamamlamaya yardımcı olarak, hedeflenen yapıya daha verimli bir yolla ulaşmanızı kolaylaştırır.
 • 4-Özel Uygulama Barındırma...
  Özel güvenlik gereksinimleri olan uygulamalar için IaaS, özel bulut çözümleri sunar. Bu sayede işletmeler, kritik uygulamalarını, hedefledikleri coğrafyaya güvenli bir şekilde sunabilir, uygulamalarını rahatça barındırabilir ve yönetebilir.
 • 5-Global Dağıtım ve Yüksek Erişilebilirlik...
  Küresel operasyonlara sahip işletmeler, IaaS sayesinde veri merkezlerini dünya çapında dağıtabilir. Bu, kullanıcılara daha hızlı yanıt süreleri ve yüksek düzeyde erişilebilirlik imkânı sağlar.
 • 6-Büyük Veri ve Analitik İşlemler...
  IaaS, büyük veri işleme ve analitik projeleri için gerekli olan geçici ya da kalıcı olarak kullanabilecekleri yüksek hesaplama kapasiteleri sağlar. Optimum yatırım ya da herhangi bir yatırım yapmaksızın ihtiyaç anında kullanıma hazır olan büyük veri setlerini işleyerek detaylı analizler gerçekleştirmek mümkün olur.
 • 7-E-Ticaret Altyapısı...
  IaaS, çevrimiçi ticaret platformları için güvenilir bir altyapı sağlar. Yüksek performans, güvenlik ve ölçeklenebilirlik, e-ticaret sitelerinin sorunsuz çalışmasını destekler.
 • 8-Web Uygulama Hosting...
  IaaS, web uygulamalarını barındırmak ve yönetmek için ideal bir çözümdür. İşletmeler, web sitelerini güvenilir bir platformda çalıştırabilir ve trafik artışlarına daha hızla adapte olabilir.

Zengin teknolojik altyapısı, kullanıcı dostu kişiselleştirilmiş yaklaşımı ve uzman desteği ile portvMind IaaS, iş süreçlerinizin etkili bir parçası olabilir, sistemlerinizi en rahat şekilde yönetmenize yardımcı olur.

Sektör Liderleri portvMind Cloud’u tercih ediyor!

Sizde sektör liderleri gibi ihtiyaçlarınızla buluşan bulut çözümleri için portvMind’ı seçin, yüksek performans ve güvenliği bir arada deneyimleyin.

Daha fazla başarı öyküsü görün >
Logo 1
Logo 2
Logo
Logo4
Logo
Logo
Logo
Seda Aktaş
Seda Aktaş

Edenred

Seda Aktaş

“600.000 kullanıcımız Ticket Restoran Kartları ile aynı saat aralığında yemek yiyorlar. Kullanıcılarımızın kesintiye uğramadan hizmet almaya devam etmesini sağlamak bizim için çok önemliydi. Sürekli artan işlem trafiğimizi destekleyecek güvenilir, bütünleşik bir altyapıya ihtiyacımız vardı. İlk yatırım maliyetlerinden tasarruf edebilmek için portvMind ürünlerinden biri olan felaket kurtarma servisinden faydalanmaya karar verdik.“

Müşterilerimize, gerekli teknoloji ve hizmetleri bir araya getirerek özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

vMind ile tercihiniz ne olursa olsun - bulut, hibrit veya lokal çözümler - aldığınız hizmet her zaman en üst düzeyde olacaktır.

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu