vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

Business Continuity as a Service

İş sürekliliği, günümüz iş dünyasında kritik bir öneme sahiptir. Felakete hazırlık senaryoları, sistem arızaları veya beklenmedik olaylar karşısında işlerin aksamadan devam edebilmesi, bir işletmenin ayakta kalabilmesi için önceliklerinden olmalıdır. İşte tam da bu noktada, portvMind Business Continuity as a Service (BCaaS) devreye girer.

Business Continuity as a Service Nasıl Çalışır?

portvMind altyapısı Business Continuity as a Service hizmeti çerçevesinde belirlenen periyotlarla sunucularınızın aynıları (replicated version) işlerinizi ve operasyonunuzu rahatsız etmeden farklı ortamlara çekilir. Otomatik olarak yapılan bu işlemler kesinti yaşamanız halinde anında devreye alınır ve çok kısa bir sürede hiçbir performans kaybı yaşamanıza fırsat vermeden işinize dönebilmenizi sağlar.

portvMind altyapısı Business Continuity as a Service hizmeti çerçevesinde belirlenen periyotlarla sunucularınızın aynıları (replicated version) işlerinizi ve operasyonunuzu rahatsız etmeden farklı ortamlara çekilir. Otomatik olarak yapılan bu işlemler kesinti yaşamanız halinde anında devreye alınır ve çok kısa bir sürede (Bu süreler yapılan analizler (RTO/RPO) esnasında belirlenir)  hiçbir performans kaybı yaşamanıza fırsat vermeden işinize dönebilmenizi sağlar. 

portvMind uzmanları tarafından sizlerle yapılan görüşmelerde, ihtiyaç analiz çıkartılarak; işinize özel riskler belirlenir ve bu risklere karşı alınacak önlemler, çözüm yolları planlanır. Bu noktada CPU, bellek ve veri büyüklüğü gibi detaylarınızı göz önünde bulundurarak sizlere en uygun Business Continuity as a Service ortamı sağlanır ve sizi her türlü kesintiden koruyacak bütüncül sistemler devreye alınır. Kesinti anında yine planlar dahilinde uzmanlarımızın desteğiyle gerçek zamanlı veriler, belirlenebilecek dijital ortamlarına kavuşturulur ve işlerlik kazandırılır.
 

Business Continuity as a Service Tercihi ve PortvMind Avantajları

"İhtiyacınıza özel bulut çözümlerinde doğru adres, güvenli buluta portvMind’la geçin"

 

portvMind BcaaS ile bir işletmenin iş sürekliliği planını oluşturmasına, uygulamasına ve yönetimine odaklanan bulut tabanlı bir hizmet sunarak; iş sürekliliği süreçlerini geliştirmek, kriz durumlarında etkili bir şekilde tepki verebilmek ve iş faaliyetlerini sürdürebilmek adına kapsamlı çözümler sunmaktayız. 

Maliyet Tasarrufu Maliyet Tasarrufu
Hızlı Kurtarma Hızlı Kurtarma
Uzmanlık ve Deneyim Uzmanlık ve Deneyim
Güvenlik ve Uyumluluk Güvenlik ve Uyumluluk
Esneklik ve Ölçeklenebilirlik Esneklik ve Ölçeklenebilirlik

Business Continuity as a Service kapsamında neler yapıyoruz?

 • 1-Risk Analizi ve Planlama...
  İş sürekliliği risklerinizi detaylı bir şekilde analiz eder, sizlerle birlikte RTO (Recovery Time Objective) /RPO (Recovery Point Objective) iş süreçlerinizi belirler ve bu doğrultuda özelleştirilmiş bir iş sürekliliği planı oluştururuz.
 • 2-Veri Yedekleme ve Kurtarma...
  Kritik verilerinizi düzenli olarak yedekler, güvenli bir bulut ortamında saklar ve ihtiyaç durumunda hızlı bir şekilde kurtarmanızı sağlarız.
 • 3-Sürekli İzleme ve Testler...
  BCaaS çözümlerimizle iş sürekliliği planlarınızı sürekli olarak izler ve düzenli testlerle çözümünüzün etkinliğini doğrularız.
 • 4-Hızlı Kurtarma Yetenekleri...
  Felaket durumlarında iş süreçlerinizi mümkün olan en kısa sürede yeniden aktive etmek için hızlı kurtarma stratejileri sunarız.
 • 5-Uzman Destek ve Danışmanlık...
  portvMind uzmanları, BCaaS çözümünüzün kurulumu, yönetimi ve sürekli iyileştirmesi konusunda size profesyonel destek sağlar.
 • 6-Güvenlik ve Uyumluluk...
  Verilerinizin güvenliği, Kalite ve uyumluluk standartlarına uygunluğunu sağlar, güvenlik önlemleriyle donatılmış bir iş sürekliliği çözümü sunarız.

PortvMind BCaaS ile iş sürekliliğinizi güvence altına alır, felaket durumlarına karşı hazırlıklı olmanızı ve işlerinizi kesintisiz bir şekilde sürdürmenizi sağlarız.

Sektör Liderleri portvMind Cloud’u tercih ediyor!

Sizde sektör liderleri gibi ihtiyaçlarınızla buluşan bulut çözümleri için portvMind’ı seçin, yüksek performans ve güvenliği bir arada deneyimleyin.

Daha fazla başarı öyküsü görün >
Logo 1
Logo 2
Logo
Logo4
Logo
Logo
Logo
Hakan Çorak
Hakan Çorak

EKU Fren

Hakan Çorak

“ERP uygulamamızın sürekliliği EKU Fren için kritik önemde bir konu. Çalışmakta olduğumuz global ölçekteki MAN, Mercedes, Chrysler, Ford Otosan, Isuzu, Türk Traktör gibi markalara hızlı ve kesintisiz hizmet verebilmek için portvMind’ı tercih ettik. Bize özel bulut alanında kurulu yüksek performanslı Platform as a Service çözümü ile ERP uygulamamızı kesintisiz kullanıyoruz. Üstelik İş Sürekliliği ve Felaket Kurtarma Planı ile her koşulda şirketimiz güvende."“

Müşterilerimize, gerekli teknoloji ve hizmetleri bir araya getirerek özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

vMind ile tercihiniz ne olursa olsun - bulut, hibrit veya lokal çözümler - aldığınız hizmet her zaman en üst düzeyde olacaktır.

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu