vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

Storage as a Service

portvMind'ın sunduğu Storage as a Service hizmeti (STaaS), işletmenizin uzun vadeli veri saklama ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış bir çözümdür. Bu hizmet hız, güvenlik ve maliyet avantajını bir araya getirerek uzun, verimli bir veri yönetimine önemli katkılarda bulunur.

Storage as a Service Nasıl Çalışır?

portvMind, S3 protokollerini destekleyen API erişimi ile birlikte nesne tabanlı depolamaya olanak tanıyan benzersiz bir veri saklama çözümüdür. Bu, kullanıcıların verilerini belirli bir standartta ve yapılandırılmış bir şekilde saklamalarına olanak tanır.

Müşteriler, verilerine her zaman ve her yerden kolayca erişebilir ve güvenli bir şekilde yönetebilirler. Ayrıca, portvMind'ın STaaS çözümü, verilerin yedeklenmesi ve korunması için de gelişmiş güvenlik özelliklerine sahiptir. Bu sayede işletmeler, kritik verilerini güvenle saklayabilir ve gerektiğinde hızlı bir şekilde erişebilir.

Storage as a Service tercihi ve PortvMind Avantajları  

“İhtiyacınıza özel bulut çözümlerinde en doğru adres, güvenli buluta portvMind’la geçin”  

Hızlı Veri Erişimi Hızlı Veri Erişimi
Güvenli Veri Depolama Güvenli Veri Depolama
Maliyet Avantajı Maliyet Avantajı
API Erişimi ve Nesne Tabanlı Depolama API Erişimi ve Nesne Tabanlı Depolama

Storage as a Service Kullanım Alanları

 • 1-Sağlık Sektörü...
  Görüntüleme sistemlerinin uzun vadeli arşivlenmesi için güvenli bir çözüm. Hassas sağlık verilerini korumak ve gerektiğinde erişim sağlamak için ideal bir platform.
 • 2-Film ve Prodüksiyon Endüstrisi...
  Ham kayıtların ve işlenmiş versiyonların kayıpsız bir şekilde saklanması için geniş saklama alanları sunar. Her yerden erişilebilirlik, prodüksiyon envanterlerini etkili bir şekilde yönetmeyi sağlar.
 • 3-Fatura ve Kıymetli Evrak Arşivleme...
  Regülatif zorunluluklar veya kurum politikalarının gerektirdiği uzun vadeli arşivleme ihtiyaçları için ekonomik ve güvenli çözümler sunar. Kritik belgelerin kaybolma riskini en aza indirir.
 • 4-Soğuk Arşivleme...
  Performans ihtiyacı duymayan soğuk veri arşivlerinin barındırılması için ideal bir platform. Cihaz ve lokasyon bağımsız yapısı sayesinde limitsiz kaynaklarla soğuk verilerinizi güvenle depolar.

Veri yönetimini daha verimli ve güvenli hale getirin. portvMind STaaS ile geleceğe hazır bir veri saklama çözümüne sahip olun!

Sektör Liderleri portvMind Cloud’u tercih ediyor!

Sizde sektör liderleri gibi ihtiyaçlarınızla buluşan bulut çözümleri için portvMind’ı seçin, yüksek performans ve güvenliği bir arada deneyimleyin.

Daha fazla başarı öyküsü görün >
Logo 1
Logo 2
Logo
Logo4
Logo
Logo
Logo

Müşterilerimize, gerekli teknoloji ve hizmetleri bir araya getirerek özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

vMind ile tercihiniz ne olursa olsun - bulut, hibrit veya lokal çözümler - aldığınız hizmet her zaman en üst düzeyde olacaktır.

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu