vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

Container as a Service

portvMind Container as a Service, geliştiricilerin uygulama geliştirme süreçlerini hızlandırmaları ve daha etkili bir şekilde yönetmeleri için tasarlanmış yüksek erişilebilir, ölçeklenebilir bir çözümdür.

Container as a Service Nasıl Çalışır?

PortvMind Container as a Service, işletmelere uygulama geliştirme süreçlerini optimize etme, hızlı değişen pazarlara adapte olma ve rekabet avantajı sağlama imkanı sunar.

PortvMind CaaS, konteyner teknolojisinin temel prensiplerini benimser. Konteynerler, uygulama ve bağımlılıkları içeren taşınabilir birimlerdir ve her ortamda konsistanslı bir şekilde çalışabilirler. Her konteyner, izole bir ortamda çalıştırılır. Bu sayede bir konteynerde oluşan sorunlar diğer konteynerleri etkilemez ve uygulamalar birbirinden bağımsız olarak çalışabilir. 

Container as a Service Tercihi ve PortvMind Avantajları  

"İhtiyacınıza Özel Bulut Çözümlerinde Doğru Adres, portvMind ile Buluta Geçin"
 

portvMind CaaS ile işletmeniz için esnek ve güvenli bir altyapı yönetimi sağlayarak, hızlı dağıtım ve güncelleme imkânı sunuyoruz. Konteynerler aracılığıyla kolayca taşınabilir ve güvenli bir şekilde uygulamalarınızı yönetebilirsiniz.

Otomatikleştirilmiş Altyapı Yönetimi Otomatikleştirilmiş Altyapı Yönetimi
Esnek Kaynak Yönetimi Esnek Kaynak Yönetimi
Güvenlik ve İzolasyon Güvenlik ve İzolasyon
Hızlı Dağıtım ve Güncelleme Hızlı Dağıtım ve Güncelleme
Taşınabilirlik ve Uyum Taşınabilirlik ve Uyum

Container as a Service Kullanım Alanları

 • 1-DevOps Geliştiricileri...
  Geliştiriciler, uygulama yazılımlarını herhangi bir ortamda kolayca çalıştırabilmek adına hafif, taşınabilir ve kendi kendine yeten kapsayıcıları tercih ederler. portvMind Container as a Service (CaaS), DevOps geliştiricilerine bu ihtiyacı karşılamak ve esnek geliştirme ve dağıtım imkanı sunmak için tasarlanmıştır.
 • 2-Sunucu Maliyetlerini Azaltmak İsteyen İşletmeler...
  İşletmeler, kaynak ihtiyaçlarını optimize ederek sunucu maliyetlerini düşürmeyi hedefler. portvMind CaaS, taşınabilir ve ölçeklenebilir konteyner çözümleriyle bu ihtiyacı karşılar, böylece işletmeler altyapılarını daha verimli bir şekilde yönetebilirler.
 • 3-Ödeme Sistemleri ve Finans Kuruluşları...
  Finans sektöründeki ödeme sistemleri ve finans kuruluşları, büyük veri işleme operasyonlarına hız kazandırmak isterler. portvMind CaaS, esnek ve hızlı çözümleriyle bu kuruluşlara yüzlerce servis için veri işlemlerini kolayca yönetme fırsatı sunar, özellikle mutabakat ve raporlama gibi yoğun işlem gerektiren operasyonlarda avantaj sağlar.
 • 4-Sigorta Şirketleri...
  Sigorta sektöründeki şirketler, portvMind CaaS ile yüzlerce mikro servis üzerinden provizyon ve onay işlemlerini hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirebilirler. Anlık işlem yoğunluklarına esnek bir şekilde adapte olabilir ve operasyonel süreçlerini daha verimli hale getirebilirler.

Özel bulut oluşturmak karmaşık bir süreç olabilir, ancak portvMind olarak uzman ekibimiz ile en doğru çözümü oluşturabilmeniz için buradayız!

Müşterilerimize, gerekli teknoloji ve hizmetleri bir araya getirerek özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

vMind ile tercihiniz ne olursa olsun - bulut, hibrit veya lokal çözümler - aldığınız hizmet her zaman en üst düzeyde olacaktır.

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu