vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

Disaster Recovery as a Service

Disaster Recovery as A Service (DRaaS) çözümümüzle, işletmelerin karşılaşabileceği olası felaketlere karşı güçlü bir güvence sunuyoruz. Bu hizmetimiz, iş sürekliliğini en üst düzeye çıkarmayı hedefler ve önceden belirlenmiş süreçleri etkili bir şekilde devreye alarak veri kaybını ve iş kesintilerini minimuma indirmeye yardımcı olur.

Disaster Recovery as a Service Nasıl Çalışır?

PortvMind DRaaS, siber saldırılar, operasyonel hatalar, deprem, sel, yangın, kaza gibi öngörülebilen ya da öngörülemeyen durumlara karşı sağladığı eşsiz dayanıklılık özellikleriyle, önlemleri en üst düzeye çıkaran hizmet devamlılğını sağlamaktadır.

Kriz anlarında işleri en kısa sürede normale döndürmek için yapılan planlamalara ek olarak, üç farklı veri merkezi gücünden faydalanabilecek hale gelen kurumlar, portvMind'ın benzersiz kabiliyetleriyle güçlü bir dayanıklılık elde eder.PortvMind'ın sunduğu etkin DRaaS ile birlikte talep edilebilecek yönetilen hizmetler kriz yönetimiyle, kurumlara sağlanan imkanlar sadece veri saklama ve geri yükleme ile sınırlı değildir. Aynı zamanda, şirketlerin ihtiyaç duyduğu hızlı tepki, etkili yönetim, bilgilendirme ve adaptasyon gibi kritik konularda da talep etmeleri durumunda portvMind'ın felaket kurtarma alanındaki uzmanlığından yararlanabilir.

Disaster Recovery as a Service Tercihi ve PortvMind Avantajları

"İhtiyacınıza Özel Bulut Çözümlerinde Doğru Adres, portvMind ile Buluta Geçin"

Olası teknik krizlere karşı yapılan doğru hazırlıklar, kurumları en kötü gününde bile bir adım ileriye taşıyabilme potansiyeline sahip olmuş ve şirketin her alandaki birikimlerini başarı ile koruyabilmelerine yardımcı olmuştur. PortvMind Disaster Recovery as a Service sizi öngörülen veya tahmin edilemeyen birçok riske karşı korur ve işlerinizi olabildiğince az aksatacak şekilde yerine getirmeyi taahhüt eder. 

Esnek Konfigürasyon Esnek Konfigürasyon
Güvenilir Veri Koruma Güvenilir Veri Koruma
Maliyet Verimliliği Maliyet Verimliliği
Sürekli İzleme ve Test İmkânı Sürekli İzleme ve Test İmkânı
Hızlı Kurtarma Hızlı Kurtarma

Disaster Recovery as a Service kapsamında neler yapıyoruz?

 • 1-Felaket senaryolarınızı önceden belirliyoruz...
  olası riskleri tespit edip bu risklerin iş akışlarınıza olan etkilerinin analiz ediyoruz. 
 • 2-Detaylı iş akışı analizi...
  İş akışlarını ve veri oluşturma/saklama prosedürlerini detaylı bir şekilde analiz edilmesi,işletmeler için en uygun replikasyon kurallarının titizlikle oluşturulması.
 • 3- Replication Oluşturma...
  Belirlenen hedeflere yönelik aynılama (Replication) kurallarının oluşturulması.
 • 4-Düzenli izleme...
  Replikasyonların düzenli olarak izlenmesi ve raporlanması.
 • 5-Proaktif Raporlama...
  Hazırladığımız replikasyon bütünleri (constintent group) ile birlikte felaket kurtarma akışınızı 7/24 proaktif bir şekilde izleyip, olası durumları raporlayarak gerekecek düzenleyici önlemlerin alınması.
 • 6-Planlı ve plansız DR testlerinin yapılması,...
  belirlenen senaryolara göre gerçeğe en yakın felaket kurtarma test& tatbikatların düzenli olarak gerçekleştirilmesi, test sonuçlarının detaylı bir şekilde raporlanması.

portvMind DraaS ile endişelerinizden arınabilir, IT olarak sürekli hazır olmanın avantajını yaşayabilirsiniz.

Sektör Liderleri portvMind Cloud’u tercih ediyor!

Sizde sektör liderleri gibi ihtiyaçlarınızla buluşan bulut çözümleri için portvMind’ı seçin, yüksek performans ve güvenliği bir arada deneyimleyin.

Daha fazla başarı öyküsü görün >
Logo 1
Logo 2
Logo
Logo4
Logo
Logo
Logo

Müşterilerimize, gerekli teknoloji ve hizmetleri bir araya getirerek özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

vMind ile tercihiniz ne olursa olsun - bulut, hibrit veya lokal çözümler - aldığınız hizmet her zaman en üst düzeyde olacaktır.

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu