vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

Mail Archiving as a Service

E-Mail Archiving as a Service (EAaaS), işletmelerin e-posta trafiğini düzenli ve güvenli bir şekilde arşivlemelerine olanak tanıyan bulut tabanlı bir hizmettir. Dünyaca kabul görmüş ve yeni nesil arşivleme çözümleri sunan portvMind EAaaS, işletmelerin e-posta iletişimini etkili bir şekilde yönetmelerine, efektif ve güvenli bir arşiv kullanımı sağlayarak önemli verilerini korunmalarına yardımcı olur.

E-Mail Archiving as a Service (EAaaS) Nasıl Çalışır?

EAaaS'in çalışma prensipleri arasında tekilleştirme teknolojileri bulunmaktadır. Bu teknoloji, aynı e-postalara ait mükerrer kayıtları tek bir kopyaya indirgeyerek depolama alanını optimize eder. Bu sayede e-posta kutularının performansı düşmeden e-postalar güvenli bir şekilde ayrıştırılır ve gerektiğinde hızlıca erişilebilir hale getirilir.

Araştırmalara göre geriye dönük kullanılan e-postalar en fazla 45 güne kadar olanlar. Günümüzde artan e- posta trafiği düşünüldüğünde bunları saklamak ve geriye dönük ihtiyaç duyulan e-postalara ulaşmak oldukça zordur. portvMind EAaaS bu noktada devreye girerek tüm bu zorlukların etkili bir şekilde yönetimini sağlar. Bu hizmet, e-posta sunucularının daha hızlı çalışmasını sağlar ve istendiğinde geriye dönük verilere anında erişim imkanı sunar.

E-Mail Archiving as a Service (EAaaS) Teknolojilerinin Bazı Avantajları

“İhtiyacınıza özel bulut çözümlerinde en doğru adres, güvenli buluta portvMind’la adım atın.” 

E-Mail Archiving as a Service ile işletmenizin e-posta trafiğini düzenli, güvenli ve uyumlu bir şekilde yönetin. Arşivleme süreçlerini optimize ederek işletme verilerinizi koruma altına alın!

Uzun Süreli Depolama Uzun Süreli Depolama
Hukuki Uyumluluk Hukuki Uyumluluk
Veri Yedekleme Veri Yedekleme
Hızlı Erişim ve Arama Hızlı Erişim ve Arama
Güvenlik ve Şifreleme Güvenlik ve Şifreleme
Maliyet ve Depolama Optimizasyonu Maliyet ve Depolama Optimizasyonu
Zaman Damgası ve Yetkilendirme Zaman Damgası ve Yetkilendirme

Sektör Liderleri portvMind Cloud’u tercih ediyor!

Sizde sektör liderleri gibi ihtiyaçlarınızla buluşan bulut çözümleri için portvMind’ı seçin, yüksek performans ve güvenliği bir arada deneyimleyin.

Daha fazla başarı öyküsü görün >
Logo 1
Logo 2
Logo
Logo4
Logo
Logo
Logo

Müşterilerimize, gerekli teknoloji ve hizmetleri bir araya getirerek özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

vMind ile tercihiniz ne olursa olsun - bulut, hibrit veya lokal çözümler - aldığınız hizmet her zaman en üst düzeyde olacaktır.

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu