vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

SAP S/4 Hana as a Service

SAP S/4 Hana as a Service (SAP HANA Bulut Platformu), işletmelerin güncel işlemci teknolojileriyle tasarlanmış olan SAP HANA TDI mimarisine dayanmaktadır. Bu hizmet, portvMind tarafından sunulmakta olup, işletmelerin özel ihtiyaçlarına en etkili şekilde yanıt vermek üzere optimize edilmiştir.

SAP S/4 Hana as a Service Nasıl Çalışır?

SAP S/4 Hana as a Service, SAP HANA TDI (Tailored Data Center Integration) mimarisine dayanır ve güncel işlemci teknolojilerini standart olarak sunar. Kullanıcıların lisans anlaşmalarına göre esnek bir şekilde kullanılabilmektedir. PortvMind, kurulum işlemlerini ve talep edilirse uzman altyapı ekibi tarafından sağlanan BASIS desteğiyle birlikte gerçekleştirir. Bu sayede işletmeler, SAP S/4 Hana'nın avantajlarından en iyi şekilde yararlanabilirler.

SAP S/4 Hana as a Service, işletmelerin dijital dönüşüm yolculuklarını desteklemek ve rekabet avantajı elde etmek için ideal bir bulut tabanlı çözümdür. PortvMind'in sunduğu bu hizmet, SAP HANA teknolojisinin gücünü kullanıcı dostu bir arayüzle birleştirir, böylece işletmeler daha verimli ve rekabetçi bir şekilde faaliyet gösterebilirler.

PortvMind'in sunduğu bu hizmet, SAP HANA Bulut Platformu üzerinde çalışır ve işletmelere daha hızlı, güvenilir ve ölçeklenebilir bir altyapı sunar. PortvMind'in uzun yıllara dayanan deneyimi, iş süreçlerini optimize etmeye ve SAP S/4 Hana as a Service kullanımını maksimum düzeye çıkarmaya yardımcı olur. 

SAP S/4 Hana as a Service Tercihi ve PortvMind Avantajları 

“İhtiyacınıza özel bulut çözümlerinde doğru adres, güvenli buluta portvMind’la geçin”

Siz de portvMind SAP S/4 Hana as a Service çözümüyle işletmenizin dijital dönüşümüne öncülük edin, güçlü altyapısıyla rekabet avantajınızı güçlendirin!
 

Tüm İşletmeler için Üstün Performans Tüm İşletmeler için Üstün Performans
İlk Yatırım Maliyetine İhtiyaç Duymaz İlk Yatırım Maliyetine İhtiyaç Duymaz
Yönetilen Servisler ve Düzenli Yedeklilik Yönetilen Servisler ve Düzenli Yedeklilik
%100 Regülasyon Uyumu %100 Regülasyon Uyumu

Sektör Liderleri portvMind Cloud’u tercih ediyor!

Sizde sektör liderleri gibi ihtiyaçlarınızla buluşan bulut çözümleri için portvMind’ı seçin, yüksek performans ve güvenliği bir arada deneyimleyin.

Daha fazla başarı öyküsü görün >
Logo 1
Logo 2
Logo
Logo4
Logo
Logo
Logo

Müşterilerimize, gerekli teknoloji ve hizmetleri bir araya getirerek özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

vMind ile tercihiniz ne olursa olsun - bulut, hibrit veya lokal çözümler - aldığınız hizmet her zaman en üst düzeyde olacaktır.

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu