vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

Sistem Yönetimi Desteği

Sistem Yönetimi Desteği ile işletmenizin BT altyapısı global standartlara uygun, hızlı ve son derece verimli bir şekilde çalışmasını sağlıyor, iş sürekliliğinizi güvence altına alıyoruz.

vMind olarak, 20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman kadromuzla, işletmenizin BT altyapısını en üst düzeyde yönetiyor ve teknolojinin sunduğu güncel ve güvenli çözümleri sizin için bir araya getiriyoruz. Sistem Yönetimi Desteği ile işletmenizin BT altyapısı global standartlara uygun, hızlı ve son derece verimli bir şekilde çalışmasını sağlıyor, iş sürekliliğinizi güvence altına alıyoruz. Güçlü bir ekip ve uzmanlık alanlarımızla, sizin için en uygun çözümleri sunarak işletmenizi daha rekabetçi ve yenilikçi hale getiriyoruz.


Sistem Yönetimi Desteği Hizmetlerimiz


İşletim Sistemi Yönetimi: Microsoft, Unix ve Linux işletim sistemlerinizin kurulumu, konfigürasyonu, güncelleme ve bakımını uzman ekiplerimizle sağlıyoruz.


Veritabanı Yönetimi: Oracle, SQL, MongoDB, PostgreSQL, Cassandra gibi veritabanları üzerinde yönetim, performans izleme ve güvenlik önlemleri konularında destek sunuyoruz.


SAP/S4/HANA Yönetimi: SAP sistemlerinizin basis danışmanlığı, kurulumu, yapılandırılması, güncellenmesi ve yönetimi konusunda uzman ekibimizle yanınızdayız.


Storage & Backup Çözümleri: Veri depolama ve yedekleme ihtiyaçlarınızı karşılamak için güçlü çözümler sunuyoruz.


Terminal Server Yönetimi: Uzak masaüstü hizmetleri ile kullanıcılarınıza hızlı ve güvenli erişim imkanı sağlıyoruz.


Active Directory Yönetimi: Kullanıcı hesapları, güvenlik grupları, politikalar ve diğer Active Directory bileşenlerinin yönetimi konusunda destek sunuyoruz.


E-Mail ve E-Mail Arşiv Yönetimi: E-posta hizmetlerinizin güvenli, sürekli ve düzenli bir şekilde yönetilmesini sağlıyoruz.


Global Logging Çözümleri: Sistem günlüklerinin izlenmesi, analizi ve güvenlik açıklarının tespiti için global logging çözümleri sunuyoruz.
 

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu