vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

Cloud Server

Her kuruma, işleyişine özel çözümler sunabilen butik hizmet anlayışımızla sunduğumuz portvMind bulut sunucu hizmetlerimizle, değerli verilerinizi en güvenli biçimde muhafaza edebilir ve sizlere rekabet avantajı sağlayabiliriz.

Cloud Server Nasıl Çalışır?

Bulut sunucu hizmetleri, günümüzde her ölçekteki şirketin iş süreçlerini optimize etmek ve değerli verilerini güvenli bir şekilde saklamak için standart bir çözüm haline gelmiştir. Veri miktarının yükselmesi, kişisel verilerin korunmasına duyulan hassasiyet ve regülasyonların artması, her şirketin verilerini güvenli bir biçimde muhafaza etme zorunluluğunu getirmiştir. portvMind Bulut Sunucu Hizmetleri, bu ihtiyacı karşılamak üzere geliştirilmiş, yüksek güvenlik standartlarına sahip, sürekli hazır ve güvenilir yedekleme imkânı da sunan bir çözümdür. 

Global ölçekte etkili hizmet anlayışımızla, portvMind Bulut Hizmetleri yalnızca Türkiye'de değil, aynı zamanda yurt dışındaki firmalar tarafından da tercih edilmektedir. Küresel düzeydeki geniş müşteri portföyümüz, sunduğumuz kaliteli hizmetin bir göstergesidir. portvMind, uzun yıllara dayanan bilişim teknolojisi tecrübesiyle sektörde öne çıkan lider oyunculardan biridir. Bu uzun soluklu deneyim ve kalite anlayışı, müşterilerimize en iyi ve güncel teknolojilerle hizmet sunmamıza olanak tanır. 

Cloud Server Tercihi ve PortvMind Avantajları 

“portvMind Cloud Server: Güvenilir, Esnek ve Yüksek Performanslı Bulut Hizmeti”

3 Farklı Veri Merkezi 3 Farklı Veri Merkezi
7/24 İzleme ve Müdahale 7/24 İzleme ve Müdahale
%99,99 Uptime %99,99 Uptime

Cloud Server Kullanım Alanları

 • 1-Ortak Geliştirme Ortamları...
  Şirketlerin tüm geliştiricileri için ortak bir çalışma platformuna ihtiyaç duyduğu ortamlarda, üretim süreçlerini optimize etmek ve maliyetleri düşürmek için ideal bir çözümdür.
 • 2-Uygulama Sunucuları...
  Genişleyebilirlik ve maliyet optimizasyonunu önemseyen işletmeler, web veya mobil uygulamalarını hızlı bir şekilde yayınlamak için Cloud Server'ı tercih eder.
 • 3-Yedekleme Sunucuları...
  Finansal, operasyonel veya iş sürekliliği kaynaklı yedekleme ihtiyaçları olan kurumlar, kendi sanal sunucu altyapısını oluşturmak ve yönetmek için Cloud Server'ı kullanır.
 • 4-Streaming ve VOIP Sunucuları...
  Online toplantılar veya sanal santral ihtiyaçları olan ticari firmalar, kendi sunucu envanterini kurarak iş süreçlerini daha etkili bir şekilde yönetebilir.

Sektör Liderleri portvMind Cloud’u tercih ediyor!

Sizde sektör liderleri gibi ihtiyaçlarınızla buluşan bulut çözümleri için portvMind’ı seçin, yüksek performans ve güvenliği bir arada deneyimleyin.

Daha fazla başarı öyküsü görün >
Logo 1
Logo 2
Logo
Logo4
Logo
Logo
Logo

Müşterilerimize, gerekli teknoloji ve hizmetleri bir araya getirerek özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

vMind ile tercihiniz ne olursa olsun - bulut, hibrit veya lokal çözümler - aldığınız hizmet her zaman en üst düzeyde olacaktır.

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu