vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

Markalarımız

vMind bilişim teknolojileri alanında sunduğu çözümler, profesyonel hizmetler ve yönetilen hizmetler (MSP) yanında çatısı altında global standartlarda bulut hizmeti veriyor.

vMind bilişim teknolojileri alanında sunduğu çözümler, profesyonel hizmetler ve yönetilen hizmetler (MSP) yanında çatısı altında global standartlarda bulut hizmeti veren portvMind Bulut, Türkiye'nin uygun maliyetli ve kolay erişilebilir topluluk bulutu platformu portvMind Express ve ölçeği ne olursa olsun işletmelerin satış ve iş süreçlerini otomatize eden vRPMind ile müşterilerine uçtan uca hizmet vermektedir. Ayrıca iştiraki olan vMindJV ile tüm bu hizmetleri geniş bir coğrafyada sunmaktadır.

portvMind

portvMind

Global standartlarda, regülasyonlara uyumlu bulut çözüm ve hizmetleriyle portvMind, pek çok farklı sektörün ihtiyacına yönelik yüksek kaliteli çözüm ve hizmetler sunmakta bununla birlikte “Türkiye’nin Verisi Türkiye’de Güvende” sloganıyla alanında öncü 1000'den fazla kuruma bulut hizmeti vermektedir.

portvMind express

portvMind express

Türkiye’nin uygun maliyetli ve pratik topluluk bulutu platformu olan portvMind Express Public Cloud; sektörün uzun süredir ihtiyaç duyduğu, hızlı destek, esneklik ve maliyet optimizasyonunu sağlayan etkin bir çözümdür.

vRPMind

vRPMind

Yeni nesil satış otomasyonu ve süreç yönetimi yazılımı vRPMind, ölçeği ne olursa olsun her işletmenin tek bir ürünle satış ve iş akışı süreçlerini otomatize etmektedir. Bulut tabanlı veya on-premise olarak kullanılabilen bu pratik ürün, işletmelerin kolaylıkla adapte olabileceği bir yapıdadır.

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu