vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

Kurumsal

2013 yılında kurulan vMind, işletmelerin ihtiyaçlarına özel olarak kurgulanmış esnek, yüksek kaliteli çözümleriyle dünyanın önde gelen kuruluşlarının tercih ettiği BT iş ortağıdır.

Sektörün gelişiminde öncü olma vizyonu ve %100 yerli sermaye ile 2013 yılında kurulan vMind;  uçtan uca sunduğu IT çözümleri, kendi bulut markası ve profesyonel yönetilen hizmetleriyle rakiplerinden ayrışmaktadır.  
 
Üst düzeyde özelleştirilmiş bulut hizmetlerini "portvMind" markası ile başarıyla sunarken 2019 yılı itibariyle Türkiye'nin uygun maliyetli ve kolay erişilebilir topluluk bulutu platformunu geliştirerek "portvMind-Express" markasıyla Public Cloud hizmetlerini müşterileriyle buluşturmuştur. 2020 yılında yurt dışında da faaliyet göstermeye başlayarak, "vMindJV" iştiraki aracılığıyla tüm bu hizmetlerini ülkemiz dahil geniş bir coğrafyaya ulaştırmaktadır. Dijitalleşen dünyada her ölçekteki işletmenin daha kararlı ve planlı adımlar atmasını sağlamak amacıyla geliştirdiği yeni nesil bulut tabanlı satış otomasyonu ve süreç yönetimi yazılımı olan "vRPMind" ile katma değeri yüksek bu ürünün "SaaS" sağlayıcısı olmuştur.
  
Ulusal, Uluslararası, KOBI veya çeşitli ölçekteki şirketlerin ve kamu kurumlarının da içinde bulunduğu 22 farklı sektöre ait güçlü referanslara sahiptir.  
vMind; şeffaf müşteri ilişkileri yönetimi, güçlü iş ekosistemi, yenilikçi yaklaşımı ve bünyesinde çalışan uluslararası tecrübeye sahip güçlü teknik ekibi sayesinde, dijitalleşme yolculuğundaki şirketlerin IT iş yüklerinin %90'ına kadarını başka kimseye ihtiyaç duymadan karşılayabilmektedir. 

Bilişim 500 araştırma sonuçlarına göre vMind, son dört yıldır portvMind bulut markası ile Türkiye’nin Bulut Bilişim lideridir. 


Kurumsal Kültürümüz ve Değerlerimiz

  • Öğrenmek kurum kültürümüzdür
  • Değişime hızlıca adapte oluruz
  • Fayda ve değer yaratırız
  • Etik değerleri önemseriz
  • Mükemmeli gerçekleştiririz
  • Sürdürülebilir bir ekosistem için üzerimize düşen görevleri yaparız
     

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz ülkelerdeki, kültüre ve çevreye olan bağlılığımızı korurken; temel işimiz olan yönetilen  hizmetler ve bulut bilişim alanında sektörün gelişiminde öncü ve lider olmak

Misyonumuz

Terzi misali, kurumlara bugünün ve geleceğin ihtiyaçlarına hazır olabilmeleri için yenilikçi, kaliteli, sürdürülebilir ve her zaman müşteri odaklı çözümler sunmak.

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu