vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

HPC as a Service

Yüksek-Performanslı Hesaplama (HPC) as a Service, şirketlerin büyük teknolojik yatırımlardan kaçınarak, donanım ve yazılım kapasitelerini zorlamadan, yüksek performanslı işlemleri kolayca gerçekleştirmelerini sağlayan bir çözümler bütünüdür. Bu hizmet, özellikle belirli bir zaman için ihtiyaç duyulan yoğun işlemleri hızlı ve etkili bir şekilde yerine getirirken, işletmelerin âtıl masraflarla karşılaşmasını önler.

HPC  as a Service Nasıl Çalışır?

portvMind'ın uzman kadrosu, HPC as a Service modüllerini şirketin ihtiyaçlarına göre esnek bir şekilde şekillendirir ve hiçbir ek gizli maliyetle karşılaşmadan sorunlara zamanında ve verimli bir şekilde müdahale eder. Bu sayede şirketler, yüksek performanslı hesaplamaların avantajlarından sorunsuzca faydalanabilir ve rekabet avantajını elde edebilirler.

portvMind HPC as a Service, yüksek performanslı işlemlerde zorluk yaşayan, zaman kaybeden, yatırım yapma gerekliliği duyan veya bu karmaşık işlemleri gerçekleştiremeyen şirketler için ideal bir çözümdür. Bu hizmet, kendi bulut altyapısında sunulan güçlü bilgisayarlarla günler sürecek işlemleri veya normal bilgisayarların karşılayamayacağı karmaşık hesaplamaları sadece dakikalar içinde sonuçlandırabilir. Üstelik bu süreçte, şirketlerin mevcut sistemlerine herhangi bir müdahalede bulunmaz; aksine, günlerce kitlenecek birçok kaynağın etkin olarak kullanılmasına yardımcı olur. Bu çözümler, normal şartlarda şirket içinde kurulması için bütçeyi zorlayacak yazılım ve donanıma gerek kalmadan, sadece HPC as a Service kullanarak ve gizli masraflarla karşılaşmadan şirketlerin ihtiyaçlarını karşılar.

High-Performance Computing Tercihi ve portvMind Avantajları  

"İhtiyacınıza Özel Bulut Çözümlerinde Doğru Adres, portvMind ile Buluta Geçin"

portvMind'ın uzman kadrosu, HPC as a Service modüllerini şirketin ihtiyaçlarına göre esnek bir şekilde şekillendirir ve hiçbir ek gizli maliyetle karşılaşmadan sorunlara zamanında ve verimli bir şekilde müdahale eder. 

Esnek Kullanım Esnek Kullanım
Verimlilik ve Hız Verimlilik ve Hız
Maliyet Etkinlik Maliyet Etkinlik
Uzman Destek Uzman Destek
Güçlü Altyapı Güçlü Altyapı

Sektör Liderleri portvMind Cloud’u tercih ediyor!

Sizde sektör liderleri gibi ihtiyaçlarınızla buluşan bulut çözümleri için portvMind’ı seçin, yüksek performans ve güvenliği bir arada deneyimleyin.

Daha fazla başarı öyküsü görün >
Logo 1
Logo 2
Logo
Logo4
Logo
Logo
Logo

Müşterilerimize, gerekli teknoloji ve hizmetleri bir araya getirerek özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

vMind ile tercihiniz ne olursa olsun - bulut, hibrit veya lokal çözümler - aldığınız hizmet her zaman en üst düzeyde olacaktır.

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu