vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

Security Management

vMind tarafından sunulan yönetilen hizmetlerden biri olan Security Management ile uzman ekibimiz doğrudan iş stratejilerinizle paralel olarak size özgü güvenlik çözümleri tasarlar. Tercih ettiğiniz iş modeline göre ideal teknik çözümleri ve güvenlik teknolojilerinizin mevcut durumunu, ileriye dönük planlarınızı ve önceliklerinizi belirlemenize yardımcı olur.

vMind Security Management Nasıl Çalışır?

Security Management çözümümüz hangi alanlarda politikalarınızın etkili performans gösterdiğini ve savunmanızdaki potansiyel zayıf noktaları belirleyebilmeniz yanında sizlere şirket içi, yerel ve hibrit bulut çözümler de dahil olmak üzere tüm ekosisteminizi kapsayan daha sağlam bir güvenlik çözümü olanağı sağlar. Ayrıcalıklı Hesap Erişimi Kontrolünde hesapların görevlerini en düşük ayrıcalıkla yerine getirmelerine olanak tanıyan yapılandırmalar ile özel erişim kontrolü sağlarken, RAT iletişimleri ve SQL enjeksiyonu gibi potansiyel tehditlere karşı ağ bağlantılarını dikkatle izler, böylece güvenlik açıklarını önceden tespit eder.  

Verilerinizi beklerken ve aktarım sırasında güven altına almak için güçlü şifreleme teknolojisi sunar, böylece hassas bilgilerinizi daha iyi korur.  Veri yedekleme, saklama ve kurtarma için detaylı bir plan sunarak iş sürekliliğinizi sağlar ve olası veri kayıplarına karşı hazırlıklı olmanıza yardımcı olur. En üst düzey güvenliği sağlamak için parolaları güçlü kimlik doğrulama araçlarıyla entegre eder, böylece hesaplarınız daha korunaklı hale gelir.  Verilere yetkisiz erişimi önlemek için ek bir güvenlik katmanı olan iki faktörlü kimlik doğrulama sağlar. Saldırı Tespit ve Engellemesi (MDR/XSOAR/IDS/IPS) ile Ağ üzerindeki anormal aktiviteleri izler ve muhtemel siber saldırıları önceden tespit ederek otomatik olarak engelleyerek, gerektiğinde karşı savunma aksiyonu alınması sağlanır, böylece güvenlik önlemleriniz daha etkili hale getirilir.  
 

vMind Security Management’ın Bazı Avantajları

"İhtiyacınıza Özel Bulut Çözümlerinde Doğru Adres, portvMind ile Buluta Geçin"

Özelleştirilmiş Güvenlik Çözümleri Özelleştirilmiş Güvenlik Çözümleri
Sürekli Güvenlik Denetimleri Sürekli Güvenlik Denetimleri
Çeşitli Güvenlik Hizmetleri Çeşitli Güvenlik Hizmetleri
Gelişmiş Tehdit İzleme ve Engelleme Gelişmiş Tehdit İzleme ve Engelleme

Sektör Liderleri portvMind Cloud’u tercih ediyor!

Sizde sektör liderleri gibi ihtiyaçlarınızla buluşan bulut çözümleri için portvMind’ı seçin, yüksek performans ve güvenliği bir arada deneyimleyin.

Daha fazla başarı öyküsü görün >
Logo 1
Logo 2
Logo
Logo4
Logo
Logo
Logo

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu