vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

Hybrid Cloud

İşletmenizin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış hibrit bulut çözümlerimiz, genel ve özel bulut platformlarının avantajlarını bir araya getirerek size çevik ve esnek bir bulut deneyimi sunar.

Hybrid Cloud Nasıl Çalışır?

portvMind Hybrid Cloud hizmeti, işletmenizin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış bir çözüm sunarak genel bulut platformlarını özel bulut veya şirket içi sunucularla birleştirir. Bu çözüm, iş yüklerini iki bulut arasında hızlı bir şekilde aktarmanıza olanak tanır, böylece iş süreçlerinizi daha esnek ve çevik hale getirebilirsiniz.

portvMind Hybrid Cloud, birden çok bulut ürününün avantajlarından aynı anda yararlanmanıza olanak sağlayarak, işletmenizin ihtiyaçlarına en uygun bulut ortamını seçmenizi sağlar. Bu sayede, verimliliğinizi artırabilir, hızlı adaptasyon sağlayabilir ve rekabet avantajı elde edebilirsiniz.

Hybrid Cloud Teknolojilerinin Bazı Avantajları

“İhtiyacınıza özel bulut çözümlerinde en doğru adres, güvenli buluta portvMind’la geçin” 

Çeviklik Çeviklik
Sınırsız Ölçeklenebilirlik Sınırsız Ölçeklenebilirlik
Maliyet Avantajı Maliyet Avantajı
Mobilite Mobilite

Hybrid Cloud Kullanım Alanları

 • 1-İş yüklerinizin dinamik doğasına uyum sağlayın...
  Değişen gereksinimlerinize genel bulut, özel bulut veya şirket içi altyapı gibi seçeneklerle esneklik sunar.
 • 2-Veri güvenliğinizi koruyun...
  Hassas verilerinizi güvenlik duvarınızın arkasındaki özel veya şirket içi bir altyapıda tutarak büyük veri analizlerini yüksek düzeyde ölçeklenebilir genel bulut kaynaklarıyla gerçekleştirin.
 • 3-Kısa vadeli projelere çözüm sunun...
  Ek altyapı yatırımı yapmadan kısa vadeli projeleri hibrit bulut mimarisinde genel buluta tahsis ederek ihtiyaç duyulan esnekliği sağlayın.
 • 4-Yüksek kullanılabilirlik ve felaket kurtarma için hazırlıklı olun...
  Hibrit bulut yaklaşımı, verileri bulutta yedekleyerek ve gerektiğinde kullanarak maliyetli şirket içi yedekleme sunucularına olan ihtiyacı azaltır.
 • 5-Geleceğe hazır olun...
  Gerçek veri yönetimi gereksinimlerinizi, şirket içi kaynaklarla veya genel/özel bulutla eşleştirerek esnek bir altyapı oluşturun.

Hybrid Cloud’u yönetmek karmaşık bir süreç olabilir, ancak portvMind olarak uzman ekibimiz ile en doğru çözümü oluşturabilmeniz için buradayız!

Müşterilerimize, gerekli teknoloji ve hizmetleri bir araya getirerek özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

vMind ile tercihiniz ne olursa olsun - bulut, hibrit veya lokal çözümler - aldığınız hizmet her zaman en üst düzeyde olacaktır.

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu