vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

Backup as a Service

portvMind Backup as a Service (BaaS), işletmelerin veri yedekleme süreçlerini bulut tabanlı hizmet şeklinde alabilecekleri yeni nesil bir modeldir. Bu çözümle temel olarak kullanıcıların, sunucu ve veritabanları gibi yedeklenmesi gereken verilerinin kopyalarını bulutta depolayarak güvenli bir şekilde ve donanım arızaları, insan hatası, doğal veya doğal olmayan felaket, kusur ve/veya ihmallerden kaynaklı oluşabilecek, veri kayıplarına karşı koruma sağlar.

Backup as a Service (BaaC) Nasıl Çalışır?

Backup as a Service (BaaS), portvMind'in sunduğu bir bulut hizmeti olarak, analiz sonrası kaynak verileri belirlen periyotlarda yedeklemek, yedeklenen bu verilin tutarlılığını kontrol etmek ve sonrasında bu tutarlı kopyaları yerinde ya da uzaktaki bir lokasyona, her ihtimale karşı, transfer etmek prensibiyle çalışır.Tüm bu süreç, hiçbir manuel müdahale gerektirmez ve sürekli olarak güncellenen verilerin her daim güvenli bir şekilde depolanmaya devam etmesini sağlar.

Felaket durumlarında veya olası veri kaybı, planlanan testler vb. ihtiyaç anlarında sürekliliğinizin emniyet sübabı olarak görev yapar.Herhangi bir risk meydana geldiğinde ya da talep edilmesi durumunda, plansız bir altyapı yatırımı veya karmaşık prosedürler olmaksızın, istediğiniz anda bilgileriniz tüm detaylarıyla muhafaza edildiği yerden olmasını istediğiniz yere aktarılır. Tecrübeli ekibimiz ve ISO bilgi güvenliği ve sürekliliği sertifikasyonlu operasyon gücümüzle sunduğumuz Backup as a Service hizmetlerimizde portvMind olarak, erişim hızı ve sistem geri yükleme süresi konusunda rakiplerimizden her zaman bir adım önde bulunmaktayız.
 

Backup as a Service tercihi ve PortvMind Avantajları

"İhtiyacınıza Özel Bulut Çözümlerinde Doğru Adres, portvMind ile Buluta Geçin"

 

Geçmişten bugüne kullanılan konvansiyonel yöntemler veya artan altyapı maliyetleriyle yedek alabilmek maalesef yeterli değil. portvMind'in Backup as a Service hizmetleri ile hem maliyetlerinizi azaltabilir hem operasyonel riskleri asgariye indirebilirsiniz.  

Otomatik Yedekleme Otomatik Yedekleme
Hızlı ve Etkili Geri Yükleme Hızlı ve Etkili Geri Yükleme
Maliyet Tasarrufu ve Esneklik Maliyet Tasarrufu ve Esneklik
Güvenlik Standartlarına Uygunluk Güvenlik Standartlarına Uygunluk
Teknoloji Güncellemeleri ve İş Sürekliliği Teknoloji Güncellemeleri ve İş Sürekliliği
Ölçeklenebilirlik Ölçeklenebilirlik
Yedekleme Stratejilerini Kolaylaştırma Yedekleme Stratejilerini Kolaylaştırma
Güncellenen Verilerin Hızlı Saklanması Güncellenen Verilerin Hızlı Saklanması
Güvenilir Veri Koruma Güvenilir Veri Koruma

Backup as a Service kapsamında neler yapıyoruz?

 • 1-Veri Yedekleme ve Depolama...
  Müşterilerimizin verilerini güvenli bir şekilde yedekliyor ve bulut tabanlı depolama altyapımızda saklıyoruz. Verilerinizi düzenli aralıklarla otomatik olarak yedekliyoruz.
 • 2-Veri Kurtarma ve Geri Yükleme...
  İhtiyaç duyulduğunda, müşterilerimizin verilerini hızlı ve güvenilir bir şekilde geri yükleyebiliriz. Hem tamamen hem de seçici olarak veri geri yükleme hizmeti sunuyoruz.
 • 3-Güvenlik ve Uyumluluk...
  Verilerin güvenliğini sağlamak için endüstri standartlarını ve en iyi uygulamaları takip ediyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin veri koruma yönetmeliklerine uyumlu olmalarını sağlıyoruz.
 • 4-İzleme ve Yönetim...
  Veri yedekleme ve geri yükleme süreçlerini düzenli olarak izliyor ve yönetiyoruz. Herhangi bir sorun ortaya çıktığında hızlıca müdahale ediyor ve çözüm sağlıyoruz.
 • 5-Danışmanlık ve Destek...
  Müşterilerimize yedekleme stratejileri, en iyi uygulamalar ve veri koruma konularında danışmanlık sağlıyoruz. Ayrıca, herhangi bir sorun yaşadıklarında teknik destek sunuyoruz.

Veri güvenliğiniz için Backup as a Service tercihi yaparken, PortvMind'in sunabildiği şifreleme, siber saldiri koruması gibi ilave fayda ve avantajları değerlendirmeniz işletmeniz için kritik bir adım olacaktır.

Sektör Liderleri portvMind Cloud’u tercih ediyor!

Sizde sektör liderleri gibi ihtiyaçlarınızla buluşan bulut çözümleri için portvMind’ı seçin, yüksek performans ve güvenliği bir arada deneyimleyin.

Daha fazla başarı öyküsü görün >
Logo 1
Logo 2
Logo
Logo4
Logo
Logo
Logo
Erkan YAMAN
Erkan YAMAN

Ermetal Şirketler Grubu / Bilgi Teknolojileri & Sistemleri Müdürü

Erkan YAMAN

“portvMind ile cloud geçişi, cloud yönetimi, backup, disaster recovery, iş sürekliliği gibi senaryoları yaklaşık 5 yıldır birlikte yönetiyor, destek ve danışmanlık hizmetleri alıyoruz. Sistem geçişimizi planlar doğrultusunda sorunsuz ve kısa sürede tamamlama imkanı bulduk. Yaşadığımız herhangi bir sorunda her zaman hızlı destek alabiliyor ve vMind üzerinden kullandığımız insan kaynağı ile etkin ve verimli bir BT ekibi olarak çalışıyoruz.“

Müşterilerimize, gerekli teknoloji ve hizmetleri bir araya getirerek özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

vMind ile tercihiniz ne olursa olsun - bulut, hibrit veya lokal çözümler - aldığınız hizmet her zaman en üst düzeyde olacaktır.

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu