vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

Network Access Control (NAC)

vMind Güvenlik ve Uyumluluk Çözümleri arasında yer alan Network Access Control (Ağ Erişim Kontrolü), organizasyonların ağ güvenliğini daha etkili bir şekilde yönetmelerini sağlayan kritik bir çözümdür.

Network Access Control (NAC) Nedir?

Network Access Control (NAC), kullanıcı cihazlarına ağa erişim izni verirken güvenlik politikalarını uygulama yeteneği sağlar. vMind'in bu çözümü, ağa bağlanan cihazların güvenlik durumunu değerlendirir ve uygun güvenlik düzeyine sahip olmayan cihazları izole ederek veya sınırlayarak ağ güvenliğini artırır.

Bu çözüm, organizasyonların ağlarında güvenlik açıklarını hızlı bir şekilde tespit etmelerine ve siber tehditlere karşı proaktif bir savunma oluşturmalarına yardımcı olur. Kullanıcı cihazları üzerindeki güvenlik durumunu izleme, gerektiğinde otomatik tepki verme ve ağ erişimini düzenleme yetenekleriyle vMind, şirketlerin siber tehditlere karşı daha dirençli olmalarına yardımcı olur.

Sektör Liderleri portvMind Cloud’u tercih ediyor!

Sizde sektör liderleri gibi ihtiyaçlarınızla buluşan bulut çözümleri için portvMind’ı seçin, yüksek performans ve güvenliği bir arada deneyimleyin.

Daha fazla başarı öyküsü görün >
Logo 1
Logo 2
Logo
Logo4
Logo
Logo
Logo

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu