vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

Bulut Güvenliği (Cloud Security)

vMind Bulut Güvenliği, çeşitli bulut ortamlarında ve geliştirme platformlarında en yeni güvenlik teknolojilerini kullanarak, bulut iş yükleri ve uygulamaları için tutarlı, sorunsuz ve otomatikleştirilmiş bir koruma sunan kapsamlı bir çözümdür.

Bulut Güvenliği (Cloud Security) Nedir?

Çevrimiçi depolanan kaynakların sızıntı, hırsızlık veya bulut veri kaybına karşı korunması amacıyla geliştirilen bu çözüm, kontrol tabanlı koruma ve teknoloji çözümleri aracılığıyla etkili bir güvenlik sağlar.

vMind alanında uzman ve tecrübeli kadrosuyla doğrudan iş stratejilerinize uygun özelleştirilmiş bulut güvenliği çözümleri tasarlar. Ayrıca teknik gereksinimlerinizi belirlemenize ve mevcut güvenlik teknolojilerinizi kataloglamak için size rehberlik eder. Şirket içi, yerel ve hibrit bulut çözümleri dahil olmak üzere tüm bulut ekosisteminizi koruyan daha sağlam bir çözüm üzerinde işbirliği yaparak performans analizi ve savunma boşluklarını belirlemede rehberlik eder.

Sektör Liderleri portvMind Cloud’u tercih ediyor!

Sizde sektör liderleri gibi ihtiyaçlarınızla buluşan bulut çözümleri için portvMind’ı seçin, yüksek performans ve güvenliği bir arada deneyimleyin.

Daha fazla başarı öyküsü görün >
Logo 1
Logo 2
Logo
Logo4
Logo
Logo
Logo

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu