vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

End Point Security​

vMind Güvenlik ve Uyumluluk Çözümleri içerisinde yer alan Endpoint Security (Uç Nokta Güvenliği), ağınız boyunca sunucularınızda ve kişisel bilgisayarlarınızda maksimum koruma sağlar.

End Point Security​ Nedir?

Endpoint Security, veri güvenliği standartlarına uyum ve uç nokta uyumluluğunu sağlamak amacıyla geliştirilmiş bir yönetim arabirimi sunar. Ayrıca, sistem yöneticilerine izleme, algılama ve yanıt stratejileri ile dosyasız kötü amaçlı yazılımları algılama yeteneği sunan bir güvenlik sistemidir.

Geleneksel Antivirus çözümleri, verinin imzasına bakarak kötü amaçlı yazılım tespiti yaparken, yeni nesil Endpoint Security çözümleri, XDR (Genişletilmiş Algılama ve Yanıt) özellikleri sayesinde verinin imzasına bakmanın ötesinde davranışsal analiz yapabilir. Bu sayede, fidye saldırıları gibi saldırılara karşı daha etkili bir koruma sağlar ve sorun tespiti konusunda yöneticilere geniş bir bakış açısı sunar.

Sektör Liderleri portvMind Cloud’u tercih ediyor!

Sizde sektör liderleri gibi ihtiyaçlarınızla buluşan bulut çözümleri için portvMind’ı seçin, yüksek performans ve güvenliği bir arada deneyimleyin.

Daha fazla başarı öyküsü görün >
Logo 1
Logo 2
Logo
Logo4
Logo
Logo
Logo

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu