vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

EDR ve XDR

vMind'in güvenlik portföyünde öne çıkan çözümlerden biri olan EDR (Endpoint Detection and Response) ve XDR (Extended Detection and Response), organizasyonların dijital varlıklarını etkili bir şekilde korumak ve siber tehditlere karşı güvenliği artırmak için geliştirilmiş çözümlerdir.

EDR ve XDR Nedir?

EDR, organizasyonların bilgisayar ağlarındaki son noktalarda (endpoint) meydana gelen güvenlik olaylarını tespit etme ve yanıt verme yetenekleri sunar. Bu çözüm, gelişmiş tehditleri izleme, analiz etme ve müdahale etme kapasitesiyle bilgisayar sistemlerini korurken, vMind'in uzman ekibi tarafından güncel tehditlere karşı sürekli olarak güncellenir.

XDR ise, EDR'nin ötesine geçerek farklı güvenlik katmanlarından gelen verileri birleştirir. Bu sayede, ağ, uç nokta, e-posta güvenliği gibi farklı kaynaklardan gelen tehdit bilgilerini entegre ederek daha kapsamlı bir tehdit görünümü sunar. vMind'in XDR çözümü, organizasyonlara gelişmiş tehdit algılama ve hızlı müdahale imkanları sağlayarak siber saldırılara karşı proaktif bir koruma sağlar. 

Sektör Liderleri portvMind Cloud’u tercih ediyor!

Sizde sektör liderleri gibi ihtiyaçlarınızla buluşan bulut çözümleri için portvMind’ı seçin, yüksek performans ve güvenliği bir arada deneyimleyin.

Daha fazla başarı öyküsü görün >
Logo 1
Logo 2
Logo
Logo4
Logo
Logo
Logo

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu