vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

SIEM (Security Information and Event Management)

vMind Güvenlik ve Uyumluluk Çözümlerinin bir parçası olan Güvenlik Bilgi ve Olay Yönetimi (SIEM), organizasyonların geniş çaplı ağ güvenliğini sağlamak ve uyumluluk gereksinimlerini karşılamak için kritik bir rol oynayan güçlü bir güvenlik aracıdır.

SIEM (Security Information and Event Management) Nedir?

vMind'in SIEM çözümleri, olayların anında tespit edilmesi ve analiz edilmesiyle birlikte, güvenlik olaylarına karşı hızlı ve koordineli bir tepki verme yeteneği sunar. Bu çözümler, gelişmiş tehditleri belirleme, izleme ve raporlama kapasitesi ile organizasyonları siber saldırılardan korur.

SIEM, bilgi sistemlerinden ve ağlardan gelen logları toplar, bu verileri analiz eder ve potansiyel güvenlik olaylarını tanımlar. Bu sayede, anormal aktivitelerin tespiti, siber tehditlerin önceden algılanması ve etkili bir şekilde müdahale edilmesi mümkün olur. Ayrıca, uyumluluk standartlarına uyum sağlamak için gerekli olan loglama ve raporlama süreçlerini destekler.

Sektör Liderleri portvMind Cloud’u tercih ediyor!

Sizde sektör liderleri gibi ihtiyaçlarınızla buluşan bulut çözümleri için portvMind’ı seçin, yüksek performans ve güvenliği bir arada deneyimleyin.

Daha fazla başarı öyküsü görün >
Logo 1
Logo 2
Logo
Logo4
Logo
Logo
Logo

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu