vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

Hyper Converged​

İşletmelerin karmaşık BT altyapı yönetimi sorunlarına son vermek, bir bulut servisi yönetebilme kolaylığında, Edge Computing (uç işbirimleri), özel uygulama servisleri, VDI vb gibi altyapı yönetimini daha da basitleştirmek isteyen tüm işletmelerin tercihidir.

Hyper Converged​ Nedir?

İş yükünüz ve sahip olduğunuz IT stratejinizi vMind ile Hyper Converged olarak şekillendirebilirsiniz.

Doğru üretici, maliyet ekonomisi, optimum ölçekleme, PoC ile geçen karar verme süreciniz sonrasında da her türlü işletim, bakım ve kapasite yükseltme talepleriniz en doğru şekilde rahat ulaşabilirsiniz. Tek bir üretici garantisi altında ve merkezi yönetim kabiliyetleriyle, verimli bir çalışma platformu olan bu mimariye, yüksek tecrübeye sahip vMind Hyper-Converged Çözümlerinden birini tercih ederek sahip olabilirsiniz.

Hyper-Converged Avantajları

vMind Hyper-Converged Çözümleri, birleşik altyapı ve esneklik arayan işletmelerin ihtiyaçlarına uygun bir çözüm sunar. Karmaşıklığı azaltarak veri merkezi yönetimini kolaylaştırın, vMind ile iş süreçlerinizi daha etkin hale getirin!
 

Entegre Altyapı Entegre Altyapı
Maliyet Etkinlik Maliyet Etkinlik
Hızlı Dağıtım Hızlı Dağıtım
Ölçeklenebilirlik Ölçeklenebilirlik

Sektör Liderleri portvMind Cloud’u tercih ediyor!

Sizde sektör liderleri gibi ihtiyaçlarınızla buluşan bulut çözümleri için portvMind’ı seçin, yüksek performans ve güvenliği bir arada deneyimleyin.

Daha fazla başarı öyküsü görün >
Logo 1
Logo 2
Logo
Logo4
Logo
Logo
Logo

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu