vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

S4 HANA ENTEGRASYONU

vMind, S/4 HANA tercihi yapan işletmelerin iş süreçlerinizle sorunsuz bir şekilde birleştirir. Bu entegrasyon sayesinde, işletmenizdeki farklı birimler arasında daha etkili bir işbirliği sağlanır.

S/4 HANA Nedir?

Şirketinizin sahip olduğu büyük miktarda veriyi sıfıra yakın gecikme ile işlemesine, anında sorgulamasına ve gerçek anlamda veri odaklı hale gelmesine olanak tanımanız için yüksek performanslı, analitik bir veritabanı yanında mevcut sistemler ile başarılı bir şekilde entegrasyonunun sağlanmasına ihtiyaç vardır. Benzer şekilde dağıtılmış ortamlarda bulunan verilerinizin yönetilmesi ve eş zamanlı kullanıcılara kolayca ölçeklendirilerek sunulması; veri çoğaltma, gelişmiş sıkıştırma ve veri silolarını azaltmadan daha küçük bir veri ayak izi sağlanması da maliyetler açısından önem taşımaktadır.

Tüm bunları size S/4 HANA'nın sunduğu yüksek performans ve verimlilik avantajlarından tam anlamıyla faydalandırarak sağlayabiliriz. vMind olarak S/4 HANA Entegrasyon Çözümleri konusundaki uzmanlığımız ile size özgü çözümler sunmaktayız.  Gelişmiş makine öğrenmesi ile veri orkestrasyonu, meta veri yönetimi ve güçlü veri kanallarını bir araya getirilebilir. Yapay zeka ve analitik özellikleriyle görev açısından kritik işlemlerinizi gerçek zamanlı olarak yürütmeniz mümkün olur. Yapılan entegrasyonlar ile farklı kaynaklardan veri entegrasyonunu kullanarak güvenilir verilerden değerli analizler elde edilebilir. İş zekasına, tahmine dayalı ve artırılmış analitiklere ve kurumsal planlamaya altlık teşkil edecek veri akışı sağlanabilir. 

Sektör Liderleri portvMind Cloud’u tercih ediyor!

Sizde sektör liderleri gibi ihtiyaçlarınızla buluşan bulut çözümleri için portvMind’ı seçin, yüksek performans ve güvenliği bir arada deneyimleyin.

Daha fazla başarı öyküsü görün >
Logo 1
Logo 2
Logo
Logo4
Logo
Logo
Logo

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu