vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

Sanallaştırma​

vMind Sanallaştırma Çözümleri, sadece trendy olan çözümleri değil, işletmelerin ihtiyaç duydukları alanlarda buna karşılık gelen en doğru alternatif ürün ve üreticilere ait tüm bilgi birikimini kapsamaktadır.

Sanallaştırma Nedir?

Günümüzde sanallaştırma, işletmelerin kullanmakta olduğu BT altyapılarını ve/veya sistemlerini, işlemci gibi pahalı kaynakları daha etkin bir şekilde kullanabilmek için üretilmiş platrofmlara geçişini (transferini) tanımlamaktadır.

Konusunda deneyimleri uluslarası seviyelerde olan danışman ekibiyle vMind, sanallaştırmanın gerekli olduğu her alanda, örnekse cloud computing, file systems, networking, security, storage ve application virtualization gibi bir çok alanda işletmelere, stratejilerinde karar destek ve yönetim kolaylığı sağlamaktadır.

Sanallaştırma​'nın Bazı Avantajları

vMind Sanallaştırma Çözümleri, işletmenizin altyapısını daha esnek, hızlı ve maliyet etkin hale getirmenize yardımcı olur. Verimliliği artırın, kaynakları daha iyi yönetin ve rekabet avantajı elde edin!

Kaynak Optimize Edici Teknoloji Kaynak Optimize Edici Teknoloji
Esnek ve Hızlı Dağıtım Esnek ve Hızlı Dağıtım
Yedekleme ve Kurtarma Kolaylığı Yedekleme ve Kurtarma Kolaylığı
Düşük ROI (Toplam Sahip Olma Maliyeti) Düşük ROI (Toplam Sahip Olma Maliyeti)

Sektör Liderleri portvMind Cloud’u tercih ediyor!

Sizde sektör liderleri gibi ihtiyaçlarınızla buluşan bulut çözümleri için portvMind’ı seçin, yüksek performans ve güvenliği bir arada deneyimleyin.

Daha fazla başarı öyküsü görün >
Logo 1
Logo 2
Logo
Logo4
Logo
Logo
Logo

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu