vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

Backup​

vMind Backup danışmanlık hizmetleri ve bu hizmetlerin sağlanması esnasında güncel bir bakışla hazırlanan özel çözümler vMind’ı rakiplerinden ayrıştırmaktadır.

Backup​ Nedir?

İşletmelerin verileri, en değerli varlıkları arasında yer alır. Tüm bu değerli varlıkları (asset) oluşturan verilerin, sürdürülebilir ve istendiği anda erişebilir olması organizasyonlar için oldukça kritik bir öneme sahiptir. Veriler bu kadar önemli olunca hızla dijitalleştirilmektedirler bu da firmaların verilerini kaybetme riskiyle karşı karşıya kalabilmesine sebep olabilmektedir.

Veri kaybı; iş kesintisine, müşteri memnuniyetsizliğine, gelir kayıplarına en önemlisi itibar kaybına sebep olurken, kaybolan veriyi yerine getirebilmek için harcanan efor BT departmanları ve ilgili diğer departmanları oldukça fazla zorlayabilmektedir.  Backup çözümlerimiz ile risk belirlenmesi, sınıflandırma, veri kaybını sıcak veriden soğuk veriye doğru en iyi şekilde önleme, yedekleme süreçlerinizi optimize etme ve operasyonlarınızı güvende tutma konusunda, vMind tüm saha deneyimiyle size güçlü bir destek sunar. 

Backup Çözümlerimizin Bazı Avantajları

vMind Backup Çözümleri ile verilerinizi güvende tutun, iş sürekliliğinizi sağlama konusunda güvenilir bir adım atın!

Otomatik Yedekleme ve Programlama Otomatik Yedekleme ve Programlama
Hızlı ve Güvenilir Geri Yükleme Hızlı ve Güvenilir Geri Yükleme
Çeşitli Depolama Seçenekleri Çeşitli Depolama Seçenekleri
Veri İzleme ve Analiz Veri İzleme ve Analiz

Sektör Liderleri portvMind Cloud’u tercih ediyor!

Sizde sektör liderleri gibi ihtiyaçlarınızla buluşan bulut çözümleri için portvMind’ı seçin, yüksek performans ve güvenliği bir arada deneyimleyin.

Daha fazla başarı öyküsü görün >
Logo 1
Logo 2
Logo
Logo4
Logo
Logo
Logo

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu