vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

Türkiye'nin önde gelen bulut hizmet sağlayıcısı ve BT sistem entegratörü vMind ile Green IT teknolojileri alanında öncü olan ve geliştirdikleri uygulamalarla sektöre değer katan GreenTech, bulut alanında önemli bir iş birliğine imza attıklarını duyurdu.

Bu önemli iş birliği ile Green Tech, portvMind’ın global standartlarda ve yüksek kaliteli bulut çözümlerini müşterilerine avantajlı paketlerle sunarken, kendi geliştirdikleri uygulamaları da portvMind Cloud platformunun yüksek performanslı sunucularından faydalanarak çevik ve ölçeklenebilir bir deneyimle global IT pazarına sunuyor olacak. vMind ise yeşil bilişim teknolojileri odağında kendi şirket kültürünün temel değer önerilerinden biri olan doğaya saygılı, sürdürülebilir teknolojiler standardını yansıtan veri merkezi, sistem odaları ve altyapı çözümlerinde başarılı projeleriyle tanınan Green Tech uzmanlığını ve portvMind bulut altyapılarında geliştirilen uygulamaları as a Service olarak müşterilerine katma değerli bir yapılanmayla sunuyor olacak.

vMind kurucusu Volkan Duman; “Bulut hizmetleri markamız olan portvMind'ın üzerinde son dönemde, özellikle büyük veri, performanslı çözümler, siber güvenlik, kimlik ve erişim kontrolü, kısaca “Güvenli ve Esnek Bulut platformu” olmaya devam etmek adına ciddi yatırımlar ve sürekli modernizasyonlar yapıyoruz. Teknopark bünyesinde geliştirmiş olduğumuz mühendislik çözümlerimizle, yönetilen hizmetleri de kapsar şekilde uçtan uca çözüm sağlamaya devam ediyoruz.

Türkiye'de bulut sektörünün hem yüzde yüz yerli üreticisi hem de lider oyuncularından biri olarak; bulut hizmetlerimizi maksimum performans gösterecek şekilde, pro-aktif güvenlik sistemleri ile donattık. Bizi tercih eden iş ortaklarımıza, katma değerli hizmetlerimizi esnek bir biçimde sunuyor ve diğer yandan da "Doğru, güvenilir ve verimli dijital dönüşüm" danışmanlığımızla da bu alanda farkındalık yaratmaya etkin bir biçimde devam ediyoruz.
Dijitalleşmenin yaygınlaştırılmasındaki bu gücü hep birlikte sonuna kadar kullanmak, işletmelerin sürekli değişen ve gelişen teknolojik araç ve gereçleri daha verimli kullanmalarını sağlamak, tüm bu yaygınlaşmayı “önce veri güvenliği” felsefesi ve sürdürülebilir teknolojiler ile sunmak hedefindeyiz.


Yeşil bilişim teknolojileri alanında başarılı projelere imza atan Green Tech, vMind’ın hali hazırda veri merkezi projelerinde altyapı hizmeti aldığı değerli iş ortaklarından biriydi, bu iş birliği ile bulut teknolojilerinde karşılıklı iş birlikteliği yapacağı stratejik bir iş ortağı haline dönüşmüştür. Hedefimiz ülkemizin teknoloji alanındaki güçlü yönlerini bir araya getirerek, müşterilerimize benzersiz bir deneyim sunmaktır.

Green Tech Kurucusu Taner Önol; 

Green Tech olarak, sürdürülebilir teknoloji ve yeşil bilişim alanlarında liderlik etmek, doğaya saygılı veri merkezi, sistem ve altyapı çözümlerini yaygınlaştırmak için çalışıyoruz.  vMind ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği, müşterilerimize çevre dostu ve yenilikçi çözümlerimizi sunarken sürdürülebilir yaşama en büyük katkıyı sunan teknolojilerden biri olan bulut çözümlerini de portvMind’ın global standartlara uyumlu, maksimum performanslı sunucularından ve vMind ekibinin uzmanlığıyla sunmamıza imkân tanıyacak.

Green Tech olarak ayrıca geliştirdiğimiz uygulamaları da vMind bulut platformlarında gerçekleştirerek müşterilerimize kullanıcı dostu ve bütünleşik bir yapılanma sunmayı planlıyoruz. Bu iş birliğinin kattığı güçle, Türkiye'nin dijital dönüşüm sürecine katkıda bulunacak ve sektörde öncü olmaya devam edeceğiz.

vMind ekosisteminin ayrıcalıklı bir üyesi olmak, Türkiye'nin teknoloji sektöründeki liderlerinin bir araya gelerek pazara daha iyi hizmet sunma ve yenilikçi çözümler üretme çabasının bir göstergesidir. Hem vMind hem de Green Tech, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak ve işlerini büyütmelerine yardımcı olmak için kararlılıkla çalışmaya devam edeceklerdir.
 

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu