vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

vMind ile Yönetilen Hizmetler ve Bulut Bilişim Alanında Sınırların Ötesini Yaşa!

vMind, faaliyet gösterdiği ülkelerdeki kültüre ve çevreye olan bağlılığını korurken; temel işi olan yönetilen hizmetler ve portvMind markasıyla bulut bilişim alanında, sektörün gelişimine, öncü ve lider olma vizyonuyla, katkı vermekte; bu amaçla çıktığı yolculukta elde ettiği %99’üzerindeki müşteri memnuniyetinin haklı gururunu yaşamaktadır.

Profesyonel kadrosu ve teknik bilgi birikiminin etkisiyle istikrarlı şekilde büyüme hedeflerini gerçekleştiren yeni nesil bir işletme olan vMind, bir terzi hassasiyetinde, kurumlara bugünün ve geleceğin IT gereksinimlerini karşılayabilmeleri için yenilikçi, sürdürülebilir ve her zaman müşteri odaklı çözüm ve hizmetler sağlamaktadır. 


Çözümleri arasında, aslında pandemi etkisiyle kıymeti anlaşılan ve günümüzde artık standart hale gelmesi sebebiyle çokça talep gören başta, uzak ofis çalışma platformları, felaket önleme sistemleri olmak üzere; servis bazlı ERP ve iş zekâsı uygulamalarıyla müşterilerine güvenli ve performanslı ortamlar sağlayan vMind, ayrıca KOBI’lere özel tasarladığı portvMindExpress markasıyla, uygun maliyetli, kolay erişilebilir bir kobi bulut platformu seçeneği de sunmaktadır.  

%100 yerli yatırımla kurulmuş ve YTÜ Teknopark bünyesinde yer alan vMind; yönetilen hizmetler ve PortvMind markasıyla Bulut Bilişim alanında BT ekiplerinizin iş yükünün yaklaşık %90’ını sizler adına yönetebilme kapasitesine sahip. 

vMind’ın müşterisi olan her kurum, hizmet tercihini ister bulut üzerinden ister lokal, isterse de hibrit kullanım yönünde yapabilir. Tercihleri ne olursa olsun, yanında alacağı hizmet kalitesi her zaman uluslararası kalite standartlarında, şirketlerine özel bir biçimde kurgulanmış ve vMind bünyesinde çalışmakta olan tecrübeli teknik personeller tarafından, %99,999 a kadar Up-time garantisiyle sağlanmaktadır. 

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu