vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

RePG ENERJİ vMind BAŞARI HİKAYESİ

2016 yılında Tübitak BİGG desteği ile İTÜ ARI Teknokent’te tekno girişim olarak kurulan RePG Enerji Sistemleri, yenilikçi yenilenebilir enerji sistemleri alanında faaliyet göstermektedir. Gizli ısı ve düşük sıcaklıktaki atık ısılardan elektrik üretimi, ısıtma – soğutma ve su üretimi yapan ürünler üretmektedir.  

Ulusal ve uluslararası olmak üzere 7’si tescilli 47 adet patent başvurusu bulunan RePG Enerji, İstanbul ve Bursa’da 4 farklı lokasyonda faaliyet göstermektedir.  RePG Enerji Sistemleri A.Ş. yenilikçi yenilenebilir enerji sistemlerinde geliştirdiği çözümler ve inovatif yaklaşımlar ile ülkemiz ve dünya için CO2 ayak izimizi azaltmakta önemli bir görev üstlenmektedir.

Şirket: RePG Enerji
Kullanılan Çözüm ve Hizmetler: portvMind Bulut, vMind Yönetilen Hizmetler, IT Danışmanlık, IT Dış Kaynak Kullanımı
Sektör: Enerji
Ülke: Türkiye

KURUMUN KARŞILAŞTIĞI ZORLUKLAR

Sürekli büyüyen bir şirkette BT yatırımlarını planlamanın zorluğu yanında teknolojik gelişmeleri takip ederek maksimum güvelik önlemelerine sahip, her zaman güncel, ulaşılabilir, kesintisiz ve dünya standartlarında sürdürülebilir BT altyapısına sahip olmanın zaman ve maliyet etkisi.

Yenilenebilir enerji sektöründe inovatif yaklaşımları sonucu istikrarlı şekilde büyüyen RePG Enerji; Sürekli gelişen ve değişen bilişim teknolojileri alanında donanım, yazılım ve BT insan kaynağına ihtiyaç duymaktadır.

Bu ihtiyaçlarını karşılarken değişen şirket ölçeğini karşılayabilecek esneklikte, uzun vadede ihtiyaçları karşılayabilecek teknolojiye sahip yazılım, donanım, BT altyapısı ve insan kaynağına sahip olması gerekmektedir. Bu ciddi bir zaman, profesyonel bir ekip desteği ve yatırım maliyeti ihtiyacı doğurmaktadır.

KULLANILAN ÇÖZÜM

Çevik gelişmeler, kesinti süresi yok, maksimum güvenlik, her zaman her yerden ulaşılabilir, yedekli ve güncel, profesyonel teknik ekip desteği, teknolojiye uyumlu ve dünya standartlarında sistemler.

RePG enerji, vMind yönetilen hizmetler, IT danışmanlık ve insan kaynağı hizmetlerinden faydalanarak vMind ile tek birtakım olarak çalışmaktadır. Süreçlerini ve verilerini portvMind bulut hizmetinden faydalanarak dünya standartlarında, maksimum güvenlik önlemlerine sahip, her zaman güncel ve kesintisiz portvMind sunucularında barındırmaktadır. Tüm BT ihtiyaçları ve uzman IT ekibi ihtiyacı vMind ve portvMind üzerinden karşılanmaktadır.

ELDE EDİLEN FAYDA

RePG Enerji aldığı vMind Yönetilen hizmetler, IT Danışmanlığı ve portvMind bulut hizmeti aracılığı ile dünya standartlarında ekipman, donanım, teknolojik bilgi birikimi ve tecrübesi yüksek BT ekibine ve altyapısına sahip olmuştur. Bu BT hizmetlerinin tümüne sanki RePG  Enerji kendi bünyesinde barındırıyormuş gibi ulaşıyor. Aslında vMind ve RePG enerji tek ve bütün bir şirket gibi çalışıyor. Dolayısıyla maksimum verimliliğe, optimum maliyetle ulaşmanın memnuniyetini tüm çalışanlarımızda görebiliyoruz. Ciddi bir zaman avantasına sahip olarak asıl işimize odaklanabiliyoruz.

GELECEĞE BAKIŞ

RePG Enerji olarak vMind ile yaptığımız çalışlmaların bize sağladığı faydalardan memnunuz ve gelecek yıllarda da hem sistem entegratörü kimliği hemde portvMind bulut hizmet sağlayıcısı olarak çalışmalarımıza devam etme konusunda çok istekliyiz.

Hakan İŞERİ

Üretim Fabrika Direktörü-RePG Enerji

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu