vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

Relational Database Services

vMind'ın Relational Database Services, işletmelerin karmaşık veri yönetim ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan güvenilir ve esnek bir veritabanı hizmetidir. vMind'ın Relational Database Services çözümleri, dünyanın önde gelen Microsoft SQL veritabanı üzerine kuruludur.

Relational Database Hizmetlerimiz

 • 1-SQL Health Check...
  vMind, SQL veritabanlarınızın sağlığını düzenli olarak kontrol eder. SQL Health Check hizmeti ile veritabanlarınızdaki performans sorunlarını tespit eder ve bu sorunlara yönelik çözüm önerileri sunar.
 • 2-Performans Optimizasyonu...
  vMind'ın Relational Database Services, veritabanlarınızın performansını optimize etmeye odaklanır. Bu sayede iş süreçlerinizin verimli bir şekilde yürütülmesini sağlar.
 • 3-Bakım Hizmetleri...
  Veri tabanlarının düzenli bakımı, işletmelerin güvenliği ve veri bütünlüğü açısından kritiktir. vMind, Relational Database Services kapsamında düzenli bakım hizmetleri sunarak veri tabanlarınızın güncel ve güvenli kalmasını sağlar.
 • 4-SLA Hizmetleri...
  vMind, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Service Level Agreement (SLA) hizmetleri sunar. Belirlenen hizmet seviyesine uygun olarak veri tabanlarınızın yönetimini üstlenir ve sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlar.
 • 5-Lisanslama ve Konsolidasyon...
  vMind, müşterilerine uygun lisanslama modelleri sunar ve veri tabanı lisanslama süreçlerini kolaylaştırır. Ayrıca, lisanslama ve konsolidasyon stratejileri ile maliyetleri optimize etmeye yardımcı olur.

Sektör Liderleri portvMind Cloud’u tercih ediyor!

Sizde sektör liderleri gibi ihtiyaçlarınızla buluşan bulut çözümleri için portvMind’ı seçin, yüksek performans ve güvenliği bir arada deneyimleyin.

Daha fazla başarı öyküsü görün >
Logo 1
Logo 2
Logo
Logo4
Logo
Logo
Logo

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu