vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

Son dört yıldır üst üste Bilişim 500 Yerel Hizmet Sağlayıcı Bulut Kategori Lideri olmak bizler için çok kıymetli. Öncelikle vMind olarak elde ettiğimiz başarıların, gerçekleştirdiğimiz başarı hikayelerinin bizlere daha iyiye ulaşma motivasyonu verdiğini söylememiz gerek. Şirket olarak yenilikçi bakış açımız, müşteri odaklı esnek çözümlerimiz, bünyemizde çalışan profesyonel teknik ekibimiz yanında portvMind yapımızda kullandığımız global çözüm ortaklarımızın da sunduğumuz hizmet kalitesinde önemli bir payı var.

Bu noktada Dell Technologies ürünlerinden özellikle bahsetmekte fayda var. Aslında Dell vMind ilişkisi şirketimizin kuruluşundan çok öncesine dayanıyor. Hemen hemen bütün Dell ürün gamlarında büyük bir teknik yetkinlik ve saha tecrübemiz var.  portvMind kuruluşu itibariyle de veri merkezi altyapımızda kullandığımız başlıca ürün ve markalardan biri DELL. Özellikle storage, yedekleme cihazları ve yazılımları, replikasyon yazılımları ve donanımları, sanallaştırma ve network ekipmanları altyapımızda önemli bir yer kaplıyor. Müşterilerimizin DELL yapılarına uçtan uca destek verirken, portvMind’ da bulunan cihazlar ile replikasyonları ve işletimi bu konularda işimizi önemli ölçüde kolaylaştırıyor.

Bulut hizmetlerimiz ile müşterilerimize; dünya standartlarında en güncel teknoloji, maksimum güvenlik ve performans, iş sürekliliği, operasyonel kolaylık gibi pek çok alanda en yüksek hizmet kalitesini vaat ediyoruz. Bu nedenle portvMind’da 7x24 sürekli ayakta kalan bir yapıya sahip olmak zorundayız.  Altyapımızda kullandığımız cihazların kalitesi kadar güvenilir ve sürekli destek ( yedek parça, servis vb.) de önem taşıyor. Bu konularda da Dell Technologies’in hem ürün kalitesi hem de servis kalitesi olarak çok iyi bir noktada olması bizleri yaptığımız işte yüksek standartalara taşıyor.

Kuruluşumuzdan çok daha öncesine dayanan bu güçlü ve etkin iş birliği inanıyoruz ki gelecek dönemlerde hem şirket olarak bizlere hem de sektöre katma değerli hizmet olarak yansımaya devam edecektir.

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu