vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

İnomera, dünya standartlarında yazılım ürünleri üretmek ve projeler geliştirmek amacı ile 2008 yılında kurulmuştur. Geçen yıllar içinde etkileşim platformu Netmera, telekom sektöründe yaygın olarak kullanılan SIMPL gibi ürünlere ve önde gelen birçok marka için önemli projelere imza atmıştır.

Mobile-First şirketler için şu an milyonlarca kullanıcıya dokunan müşteri etkileşim platformu Netmera’yı da geliştirmiş olan Inomera kendi içinden önemli bir marka çıkarmayı başarmıştır. Netmera,bir müşteri etkileşim platformu, etkileşim arttırma platformu olarak düşünülebilir. Diğer bir firmamızda Bestcloudfor.me DevOps hizmeti sunan bir danışmanlık, hizmet şirketidir. İnomera, AR-GE merkezi olarak faaliyet göstermektedir ve kuruluşundan bu yana sürekli büyüme ivmesine sahiptir. 2014 yılında Deloitte Technology Fast50 ve Deloitte EMEA Fast 500’de en önde gelen, dinamik ve hızlı gelişen teknoloji şirketlerinden biri olan İnomera, 2018 ve 2019 yılında da yine Deliotte Technology Fast50 listesinde yer almıştır.

Şirket: Inomera
Kullanılan Çözüm ve Hizmetler: Sanallaştırma, Hardware Operasyonu, Network Operasyonu, Storage Operasyonu, Firewall-Güvenlik Operasyonu, Back-up Hizmetleri
Sektör: AR-GE, Bilişim Teknolojileri
Ülke: Türkiye

KURUMUN KARŞILAŞTIĞI ZORLUKLAR

Java ve mobil teknoloji alanlarında sağlam bir mühendisliğe, perakende ve telekomünikasyon sektörlerinde derin bir deneyime sahip olan İnomera aynı zamanda hazır e-ticaret çözümleri geliştirmektedir. Kuruluşundan bu yana sürekli büyüme ivmesine sahip olan şirketimiz BT altyapısında yapacağı yatırımlar için profesyonel, teknik bilgi ve donanımı yüksek bir entegratör, BT hizmet sağlayıcı arayışına girdiğinde vMind ile yollarımız kesişti diyebiliriz. Sistemlerimizin neredeyse tüm altyapısı, sanallaştırma ve backup gibi pek çok ihtiyacımızı sorunsuz şekilde gidermemiz son derece önemliydi. Sektörde bunu başarabilecek yetkinlikte bir firma bulmak, yüksek güvenlik standartlarını sağlamak ve geçiş sürecini Türkiye ve dünyada lider pek çok müşterimize verdiğimiz hizmetleri aksatmadan tamamlamamız gerekmekteydi.

KULLANILAN ÇÖZÜM

Sanal makinaların üstü bizlere ait altı vMind’a ait gibi bir yapımız oluştu. Hardware operasyonu, network operasyonu, storage operasyonu, firewall güvenlik operasyonu, back-up hizmetleri; bütün bu hizmetleri bizim için vMind sağlıyor.

ELDE EDİLEN FAYDA

vMind’daki ekip çok farklı, ekibi her şeyin ötesinde. Kiminle çalışsanız gerçekten o konunun uzmanı olduğunu biliyorsunuz. Ya o problemi çözecek Türkiye’deki otoritelerden bir tanesi ile konuşuyorsunuzdur, ya da o problemi çözmesi en muhtemel kişiyle konuşuyorsunuzdur. Gerçekten çok yetkin bir ekibi var. Bu manada içimiz rahat, her şeyden önce bunu söyleyebiliriz. Bizlere maksimum güvenlik standartlarına uyumlu, kesintisiz, her zaman güncel ve anlık sorunlarda maksimum desteği veren, alanında lider bir firma ile çalışmak sağladığımız en büyük fayda.

GELECEĞE BAKIŞ

Her şeyden önce iyi mühendisliğin geldiğini düşünenlerdeniz. Bunun devamlılığının her türlü ticari başarıyı getireceğine inanıyoruz, vMind da böyle bir yapıya sahip. Inomera olarak biz müşterilerine karşı dürüst ve profesyonel olmak, empati kurabilmek , samimi olmak gerektiğine inanıyoruz. vMind’da bu bakış açısıyla bizlere hizmet vermekte; dürüst, samimi, profesyonel ve işine hakim. Karşılıklı memnuniyet yaratan bir çalışma yapısı mevcut. Bu beraberinde uzun soluklu iş birliğini getirmekte. vMind gibi yetkin bir ekip ile uzun yıllar çalışacağımıza inanıyoruz.

Ahmet Başaran
Genel Müdür/ Kurucu Ortak

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu