vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

Finans Ekosistemine Özel Güvenli ve Uyumlu Bulut Çözümleri: vMind Güvenli Bulut Limanı!

Finans Ekosistemine Özel Güvenli ve Uyumlu Bulut Çözümleri: vMind Güvenli Bulut Limanı! 

Finans sektörü; özellikle güvenlik, performans, süreklilik ve yasalara uyumluluk gereksinimleri açısından beklentileri yüksek sektörlerden biridir. vMind olarak, bu özel beklentileri karşılamak üzere tasarlanmış portvMind finans bulut çözümlerimizle fark yaratıyoruz. Bu yazımızda, portvMind'ın finans ekosistemi için sunduğu benzersiz değerleri ve nasıl bir güvenlik anlayışıyla uyumluluk sağladığını detaylarıyla ele alacağız. 

Neden Finans Bulutu?

Dijital dönüşümün hızlanması, online bankacılık, açık bankacılık/ finans alanındaki gelişmeler, makine öğrenimi, yapay zeka, verinin regülasyonlara uygun olarak işlenmesi ve korunmasının önemi arttıkça, finans sektöründe bulut çözümlerine olan ilgi de artmıştır. Kurumlar, maliyetleri düşürmek, çevikliği artırmak ve dijital dönüşüme adapte olmak için bulut tabanlı çözümlere yönelmektedir. Ancak finans sektörüne özgü regülasyonlar ve uyumluluk gibi özel düzenlemeler sebebi ile finans kurumlarının tercihi özel tasarlanmış finans bulutu olmaktadır. 

vMind Finans Bulutu Çözümleri İle Kurumların Elde Edeceği Faydalar:

Finans dünyasının dinamik yapısında vMind; güven ve yeniliğin simgesi olarak öne çıkıyor. 10+ yıllık tecrübemiz ve %99 müşteri memnuniyet oranımız ile bulut bilişim sektöründe lider konumdayız. Finans ekosisteminin ihtiyaçlarına özel, partner ekosistemimizle birlikte tasarladığımız finans bulutu çözümleri, sektörün ihtiyaçlarını yüksek kalite ve standartlarda sağlıyor; sektörün dijital dönüşümüne öncülük ediyoruz. 

Regülasyonlara Uygunluk

Finans sektörü, sıkı regülasyonlar ve standartlarla yönetilir. PortvMind, Türkiye'deki yasal uygunluk başta olmak üzere, uluslararası finansal düzenlemelere tam uyum sağlamak üzere özel olarak geliştirilmiştir. Finans kuruluşları için ayrılmış veri merkezi ve her bir kurum için birbirinden izole VM yapısıyla vMind finans bulutu; GDPR, KVKK gibi veri koruma kanunlarına uyumlu olarak tasarlanmıştır ve müşterilerimizin regülasyonlara uygun şekilde veri işlemelerine olanak tanır. 

Yüksek Güvenlik Standartları 

Güvenlik, finans sektöründe birincil önceliklerdendir ve kritiktir. portvMind, ileri düzey güvenlik özellikleriyle donatılmıştır. Veri şifreleme, çok faktörlü kimlik doğrulama ve sürekli güvenlik izlemesi gibi özelliklerle finansal verilerin korunmasını en üst düzeyde sağlamaktadır. Ayrıca, sürekli güncellenen güvenlik protokolleriyle her türlü siber tehdide karşı proaktif koruma sunar. 

Kesintisiz Erişim ve Destek 

Finansal işlemlerin sürekliliği, iş dünyasında kesintisiz bir akış gerektirir. portvMind, %99.99 erişilebilirlik garantisi ile kesintisiz hizmet sunar. Ayrıca, vMind'ın uzman teknik destek ekibi, her türlü sorunun çözümünde anında destek sağlayarak iş sürekliliğini garanti altına alır. 

vMind finans bulutu çözümleri, finans sektörüne özel olarak geliştirilmiş yüksek güvenlikli ve tam uyumlu çözümler sunmaktadır. Sektördeki regülasyonlara uyum sağlayan, güvenli ve kesintisiz hizmet veren portvMind ile finansal kuruluşlar, dijital dönüşüm yolculuklarında güven içinde ilerleyebilir. 

Sizde, güvenli bulut limanı ile tanışmak için bize ulaşın! 

 

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu