vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

Bilişim 500 kapsamında "Yılın Bulut Hizmeti Kategori Birincisi" olarak Habertürk ekranlarındaydık.

Bilişim 500 kapsamında "Yılın Bulut Hizmeti Kategori Birincisi" olarak Habertürk ekranlarındaydık.

Bulut Bilişimde Zirve: vMind

vMind, bulut bilişimde Türkiye'nin lideri olarak sektördeki yerini sağlamlaştırıyor. Bilişim 500 kapsamında "Yılın Bulut Hizmeti Kategori Birincisi" ödülüne layık görülen firmamız, Habertürk ekranlarında Genel Müdürümüz Sn. Volkan Duman tarafından tanıtıldı. Duman, vMind'in başarı hikayesini, gelecekteki hedeflerini ve portvMind bulut markasının sunduğu yenilikçi çözümleri paylaştı.

vMind, yurt içi ve yurt dışında birçok sektörde faaliyet gösteren müşterilerine sistem, altyapı ve telekomünikasyon alanlarında dünya çapında tanınan firmalar ve ürünlerle çözümler sunmaktadır. portvMind markası ile butik veri merkezi hizmetleri sağlayarak esneklik ve güvenlik gerektiren müşterilere bulut bilişim hizmetleri, çözümleri ve danışmanlık sağlamaktadır. Uzun yıllara dayanan güçlü danışmanlık ekibimiz ve tecrübemiz ile yerli bir Bulut Hizmet Sağlayıcısı ve IT Entegrasyon firması olarak öne çıkmaktayız.

2013 yılında “We Handle IT” mottosuyla uzun vadeli bir iş planı ile kurulan vMind, 2018 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde projelerini geliştirmeye başlamıştır. Mali ve teknik açıdan istikrarlı bir büyüme gösteren vMind, PortvMind markası ile Rusya şubesi dahil olmak üzere birçok müşteri ve çözüm ortağına sahiptir.

Müşterilerimizi işimizin merkezinde tutarak, onlara her zaman en doğru ve etkin çözümleri sunmak, büyümemizin temel kaynağı olmuştur. Bulut hizmetlerimiz ile yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerimize, firma ölçekleri ne olursa olsun, esnek ve regülasyonlara uygun maksimum güvenlikli çözümler sunmaktayız. Bu yaklaşımımız, bizi bulut bilişim sektöründe lider konuma getirmektedir.

vMind ile bulutun gücünü keşfedin! Güvenilir, yenilikçi ve esnek çözümlerimizle işinizde mükemmelliği hedefleyin.

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu