Deneyim, Tecrübe, Kalite Dünyanın en iyi markaları ile birleşti !


vMind IT Danışmanlığı "Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı" hizmetleri; firmanızın hedeflerine ulaşmak için kullanacağı bilgi teknolojileri altyapılarının; performanslı, sürekli, yönetilebilir, geliştirilebilir ve uygun maliyetli olarak planlanıp yapılandırma sürecinin tamamını yönetir.

IT Danışmanlık hizmetlerimiz ile şirketinizin, bilişim altyapısı analiz edilir, varsa, darboğazlar belirlenir ve raporlanır. IT Danışmanlarımızın hazırladığı bu analiz raporları ile  ihtiyaçlarınız belirlenir ve şirketinize en uygun donanım ya da yazılım alt yapısı önerinize sunulur. Çözüm ve uygulama aşamasında ise deneyimli teknik ekibimiz tarafından hizmetiniz en iyi şekilde sizlere sunulur.

Dell EMC, VmWare, Cisco, HPE, Microsoft, Palo Alto, Synology, Veeam gibi konusunda Dünyanın en iyisi olan firmalarla şirketinize uygun hazırlanan bu alt yapılarda, iş sürekliliğini sağlamak, iş süreçlerini hızlandırmak, verimliliği artırmak, operasyonel maliyetleri azaltmak, feleket senaryolarına hazır olmak gibi kriterler göz önünde bulundurulur.

IT Danışmalık hizmetlerimiz arasında, Dell EMC destek, Cisco destek, Vmware destek, Synology destek' de bulunmaktadır.

  • Dell EMC Destek - VMware destek

    Dell; konusunda tecrübeli ve dünya lideri bir çok firma ile birleşmelerini tamamlayarak geçtiğimiz aylarda, Dell Teknolojileri adını aldı. Sürekli kendini geliştiren vizyonları, iş sürekliliği, performans ve bilgilerin güvenliği konusunda öncü olmak için yaptığı bu birleşmelerin sonucunda bünyesine; EMC, VMware, Pivotal, RSA, SecureWorks ve Virtustream´i dahil etti. Dell Teknolojileri´nin bu akıllı ve öncü yatırımlardan önce vMind, bu firmaların geliştirdikleri teknolojilerin gücünü görmüş ve EMC Destek ya da şimdiki adıyla DELL EMC Destek, VMware Destek bölümlerini oluşturmuştur. Teknik personeli uzun yıllardır saha tecrübesi olan vMind; DELL EMC, Cisco, VMware, Synology ile bir çok büyük proje gerçekleştirmiştir. Gerçekleştirdiği projeler ve çözdüğü problemlerdeki bilgi birikimleri ile destek talepleriniz minimum geri bildirim süresi ile 7/24 cevaplanacaktır.

  • Cisco Destek (SmartNET)

    Cisco SmartNET, Cisco´nun yeni destek anlayışıdır. Amaç, iş sürekliliğini sağlamak ve müşterilerinin problemlerini en hızlı ve en net çözümler ile karşılamaktır. vMind Cisco Destek hattı ise, Cisco SmartNet ile entegre çalışarak, müşterilerimizin yaşadığı problemleri 7/24 kesintisiz cevap vermek için oluşturulmuştur. Cisco Destek bölümündeki, deneyimli arkadaşlarımızın öncelikli amaçları, iş sürekliliğinizi korumak ve minimum problem ile karşılaşmanızı sağlamaktır. vMind ile yapacağınız her tür kapsamdaki bakım ve destek anlaşmalarının sonucunda, Cisco ürünlerinde yaşadığınız/yaşayacağınız herhangi bir problemi, vMind Cisco Destek bölümündeki arkadaşlarımız minimum geri bildirim süresiyle cevaplayacaktır. Tüm Destek Bölümlerimizin hızlı geri bildirimi; vMind´in butik çalışan tecrübeli kadrosunun tartışılmaz gücüdür. Bu da müşterilerimizin iş sistemlerinin her zaman ayakta kalarak katma değer üretmelerine fırsat sağlamaktadır.

MESAJ DURUMU

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

MESAJ DURUMU

Kaydınız başarılı bir şekilde oluşturuldu.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

E-BÜLTEN KAYIT DURUMU

E-Bülten kaydınız başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

BİZE KATILIN

PAM KILAVUZU TALEBİ