vMind'a Hoş Geldiniz

Size bugün nasıl yardımcı olabiliriz?

Giriş Yapın

vRPMind

İş dünyasının karmaşık ve çeşitlenen ihtiyaçları nedeniyle işletmenizi yönetirken karşılaştığınız tüm zorlukları vRPMind-Yeni Nesil Satış Otomasyonu ve Süreç Yönetimiyle tek bir uygulamada çözün.

vRPMind Nasıl Çalışır?

vRPMind yazılımı, iş dünyasının karmaşık ve çeşitlenen ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış, satış otomasyonu ve süreç yönetimini bir adım öteye taşıyan bir çözümdür. Bu esnek ve özelleştirilebilir platform, iş takibi, proje yönetimi, satış ve pazarlama yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, satın alma, planlama, üretim, ihracat, muhasebe, finans, perakende dağıtım ve hizmet sunumu gibi birçok farklı departmanın ihtiyaçlarına uyum sağlayarak işletmelerin tüm süreçlerini tek bir platformdan yönetmelerini sağlar.

Her departman, kendi süreçlerini tanımlayabilir ve özgün iş akışları oluşturabilir. Bu sayede işlerini optimize ederken aynı zamanda standart bir iş takip yönetimine sahip olabilirler. Sürecin hangi birimde hangi aşamada olduğu, kimlerin işle ilgilendiği, kullanılan kaynaklar, görev atamaları, bitiş süreleri, faturalandırma, hedef takibi ve sonraki aşamaları gibi bilgilere anlık erişim sağlar.
vRPMind Yeni Nesil Satış Otomasyonu ve Süreç Yönetimi, farklı departmanların iş akışlarını entegre edebilme özelliği sayesinde işletmelerin genel iş akışlarına kesintisiz bir şekilde hükmetmelerini sağlar.

vRPMind’ın Bazı Avantajları

Piyasadaki diğer ERP ve CRM uygulamalarından farklı olarak satış ve iş süreçlerinizde tek bir ürünle tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Hem derinliği büyük olan iş süreçlerini kapsayacak kadar geniş bir yelpazede hizmet verirken hemde işletmelerin düşük bütçeler ile diğer ERP, CRM vb. uygulamalara yatırım yapma zorunluluğunu ortadan kaldırır.

İşbirliği ve Koordinasyon Güçlendirme İşbirliği ve Koordinasyon Güçlendirme
Performans Takibi ve Analiz Performans Takibi ve Analiz
Hassas Veri İşleme ve Raporlama Yetkinliği Hassas Veri İşleme ve Raporlama Yetkinliği
Kullanım Kolaylığı ve Maliyet Düşüşü Kullanım Kolaylığı ve Maliyet Düşüşü
Bütünleşik İzleme ve Otomasyon Bütünleşik İzleme ve Otomasyon
Rutin İşlerin Otomatizasyonu Rutin İşlerin Otomatizasyonu
Büyüme ve Rekabet Gücü Artırma Büyüme ve Rekabet Gücü Artırma
İş Süreçlerinin Optimize Edilmesi İş Süreçlerinin Optimize Edilmesi

vRPMind Kullanım Alanları

  • Bilişim Şektörü
  • B2B Satış
  • İnşaat
  • Mühendislik
  • Spor ve Eğlence
  • B2B Hizmet
  • Eğitim
  • Sigorta
İş dünyasının karmaşasına veda edin, tüm satış ve iş süreçlerinizi tek bir uygulamada yönetin: vRPMind!

2024 © vMIND Tüm Hakları Saklıdır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu