İş dünyasının karmaşık ve çeşitlenen ihtiyaçları nedeniyle işletmenizi yönetirken karşılaştığınız tüm zorlukları vRPMind-Yeni Nesil Satış Otomasyonu ve Süreç Yönetimiyle tek bir uygulamada çözün.

vRPMind - Yeni Nesil Satış Otomasyonu ve Süreç Yönetimi Ile Ölçeği
Ne Olursa Olsun İşletmenizi Bütünleşik Yönetin, Sınırları Aşın, Verimliliği Artırın.

vRPMind yazılımı, iş dünyasının karmaşık ve çeşitlenen ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış, satış otomasyonu ve süreç yönetimini bir adım öteye taşıyan bir çözümdür.

Bu esnek ve özelleştirilebilir platform, iş takibi, proje yönetimi, satış ve pazarlama yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, satın alma, planlama, üretim, ihracat, muhasebe, finans, perakende dağıtım ve hizmet sunumu gibi birçok farklı departmanın ihtiyaçlarına uyum sağlayarak işletmelerin tüm süreçlerini tek bir platformdan yönetmelerini sağlar.

Her departman, kendi süreçlerini tanımlayabilir ve özgün iş akışları oluşturabilir. Bu sayede işlerini optimize ederken aynı zamanda standart bir iş takip yönetimine sahip olabilirler. Sürecin hangi birimde hangi aşamada olduğu, kimlerin işle ilgilendiği, kullanılan kaynaklar, görev atamaları, bitiş süreleri, faturalandırma, hedef takibi ve sonraki aşamaları gibi bilgilere anlık erişim sağlar.

vRPMind Yeni Nesil Satış Otomasyonu ve Süreç Yönetimi, farklı departmanların iş akışlarını entegre edebilme özelliği sayesinde işletmelerin genel iş akışlarına kesintisiz bir şekilde hükmetmelerini sağlar.

Bu, çalışanların zamanlarını daha verimli kullanmalarına yardımcı olurken yöneticilere de kaynakların etkin bir şekilde yönetilmesini, hedef ve durum takibini anlık olarak gerçekleştirebilme imkanı sunar.

Sizde dijital dünyada işinizi verimli ve çevik hale dönüştürmek istiyorsanız, vRPMind Yeni Nesil Satış Otomasyonu ve Süreç Yönetimi ürünümüz ile gelin geleceği birlikte şekillendirelim.

  • Bulut Tabanlı veya On-Premise 
  • Özelleştirilebilir Panolar ve Kullanıcı Dostu Arayüz
  • Satış Takibi       
  • Otomatik Teklif Hazırlama
  • Görevler ve Yapilacaklar Artik Anlik Ekraninizda!            
  • Hedef Takibi ve Anlık Raporlama
  • Müşteri Öngörüsü ve SLA Takibi             
  • Otomatik Cari Hesap Takibi-Finans ve Muhasebe Süreçleri

Bu özellikler ve çok daha fazlası tek bir yazılımla vRPMind'da.

MESAJ DURUMU

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

MESAJ DURUMU

Kaydınız başarılı bir şekilde oluşturuldu.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

E-BÜLTEN KAYIT DURUMU

E-Bülten kaydınız başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

BİZE KATILIN

PAM KILAVUZU TALEBİ