vMind bu sene de zirveye oynuyor!

vMind BU SENE DE ZİRVEYE OYNUYOR!

IT hizmetlerinde ve bulut üzerinde veri saklama, işleme ve yönetmede 20 yılı aşkın tecrübeli uzmanlarıyla 2013 yılından beri Türkiye’nin en büyük kurumlarıyla çeşitli projelerde çalışmış olan vMind’ın büyümesi yine hız kesmedi. Bilişim 500 listelerinde 2019 performansıyla 2018’den ileriye yol alan firmamız, çeşitli kategorilerde de zirveye oynamaya devam ediyor.

Geçen seneki cirosunun üstüne koymayı başaran vMind burada genel listelerde de tırmanışını sürdürdü. İlk 150 şirket arasına girmeyi başaran vMind, hizmet sunan ve direk donanım ve ürün satışı yapan firmalar göz önüne alındığında sektörde ön plana çıkmayı bu sene de başardı.

vMind’ın 3.’lüğü!

‘Doğru’ entegrasyonun değeri anlaşılıyor

İlk 500 Bilişim Şirketi 2019 araştırmasında “Sistem Entegratörü ve İş Ortağı” kategorisinde bilgi veren şirketlerin arasında vMind adeta parladı. Büyük firmalarla podyumu paylaşan vMind’dan Bilişim 500’e göre artık “Şirketler (artık) bir bilene soruyor”

Sanallaştırma başlığında kesintisiz büyüme trendi, ‘Bulut hizmeti’ alt başlığını da besliyor. Araştırmaya bilgi veren şirketlerin 2019 yılı geliri bu alt başlıkta 216 milyon TL’ye dayandı. Kendisinden daha fazla ciro yapan birçok şirketi de sollamayı başaran vMind, bu başlıkla 3. sıraya yerleşmeyi başardı.

İleriki dönemde hem sektörel bazda hem de vmind özelinde söyleyebiliriz ki bu başlıkta yapılan yatırımlar ile ve kamusal düzenlemeler ve kurumsal bazda duyulan ihtiyaçların artmasıyla daha da yüksek gelir rakamlarının yakalanması sürpriz olmayacak

Birçok alandaki hizmetlerimiz Türkiye’nin zirvesinde yer aldı.

Yazılım hizmeti, bulut donanımı hizmeti ve uzmanlarımızın birebir içinde yer aldığı projelerle bu alanda butik çözümleri büyük kurumlara sunan vMind, son derece özelleşmiş iş yapısına rağmen birçok alanda Türkiye’de zirveye oynamaya devam ediyor. Diğer derecelerimize göz atacak olursak:

“Sistem Entegratörü ve İş Ortağı - Hizmet -Barındırma Yönetim Hizmeti’nde”

8. “Sistem Entegratörü ve İş Ortağı - Yazılım - Sanallaştırma’da” 6.

“Sistem Entegratörü ve İş Ortağı - Donanım - Veri Yedekleme ve Depolama Donanımı”’nda 9.

“Sistem Entegratörü ve İş Ortağı – Hizmet’te” 17.

“Sistem Entegratörü ve İş Ortağı’nda” – 40.

Gururluyuz, Azimliyiz!

İşortaklarımızın ve vMind ailesi çalışanlarımızın sayesinde 2019’da elde ettiklerimiz bizi 2020’de daha iyisini ve daha kalitelisini yapmak için motive ediyor. Herkese bu başarımızdan dolayı teşekkür etmekle beraber hatırlatmakta fayda var ki daha önce 1.’liğimizin de bulunduğu Bilişim 500 değerlendirmelerinde önümüzdeki yıllarda tekrar zirveye oynayacağımızdan eminiz. Değerli iş ortaklarımız ve alanında uzman çalışanlarımız sayesinde, butik ve özelleşmiş yapımıza rağmen daha çok müşteriye en kaliteli altyapıları sunma hedefimizden şaşmadan vMind ve portvMind’ı yakın zamanda zirveye taşıyacağımızdan şüphe duymuyoruz.

portvMind ve vMind Hakkında

vMind, 20’den fazla ülkede bulunan geniş bir coğrafyaya yayılmış müşterilerine, tam da ihtiyaçlarına karşılık gelecek PortvMind servislerini esnek bir şekilde sağlayabilmektedir. Özgün tasarımlarla, müşteriye özel geliştirilebilen “as a Service” başlığı altında sunduğu bu hizmetleri aşağıdaki gibi gruplandırmaktayız.

• Platform as a Service,
• Backup as a Service,
• Disaster Recovery as a Service
• Business Continuity as a Service,
• IT Management as a Service,
• VDI as a Service,
• SAP Hana as a Service,
• HPC as a Service,
• Infrastructure as a Service,

Sizler de vMind ve portvMind hizmetleriyle tanışmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve uzmanlarımızla kendi projenizi oluşturabilirsiniz.

MESAJ DURUMU

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

MESAJ DURUMU

Kaydınız başarılı bir şekilde oluşturuldu.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

E-BÜLTEN KAYIT DURUMU

E-Bülten kaydınız başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

BİZE KATILIN