SAP HANA

SAP HANA as a
Service

SAP HANA

ERP ile yeni nesil operasyonları gerçekleştirmeye mi çalışıyorsunuz?

Akıllı işletmeler operasyonlarını SAP HANA®´nın bellek içi hesaplama ve dijital etkinleştirme gücü ile dönüştürüyor.

SAP HANA´ya geçiş yapan kuruluşlar, disiplinli operasyonlar ve öngörülebilir iş büyümesi için kanıtlanmış bir teknoloji platformundan yararlanır. Ayrıca, gerçek zamanlı analitikten Nesnelerin İnternetine (IoT), blockchain mimarisine, yapay zeka ve makine öğrenmesine kadar ortaya çıkan yetenekler için bir temel atarlar.

SAP HANA® veri platformu üzerine kurulmuştur.

Şirket içi, bulut veya hibrit modellerde kullanılabilen SAP HANA´nın gücünden yararlanır. Böylece büyük veri hacimlerini gerçek zamanlı olarak yönetebilir ve analiz edebilirsiniz. Finans, insan kaynaklarından, tedarik zinciri yönetimi ve ürün yaşam döngüsü yönetimine kadar temel süreçlerinizi optimize edin.

SAP HANA hizmetlerimiz, işlemlerinizi dijitalleştirmenize ve işiniz için daha iyi bir gelecek yaratmanıza yardımcı olur. vMind olarak sizlere, uzun yıllara dayanan deneyim ve sadece iş ve hizmet üreten, güçlü teknik ekibimiz ve referansımızla eksiksiz modüler SAP HANA hizmetleri sunuyoruz:

SAP HANA<br><small>as a Service</small>

SAP HANA
as a Service

Aynı çözüm performansına ulaşabilecek metoda siz karar verebilir, dilerseniz ilk yatırım, işletme ve büyüme maliyetlerini dert etmeksizin tercih edeceğiniz çözüm önerilerine,

2018 Bilişim 500 Hizmet Sağlayıcı, Barındırma, Yönetim ve Bulut birincisi olan PortvMind SAP as a Service ile ulaşabilirsiniz.

www.portvMind.com.tr

SAP HANA<br><small>Hosting</small>

SAP HANA
Hosting

En son teknoloji barındırma hizmetleri ile BT maliyetlerinizi yönetin ve değişen iş gereksinimlerine hızla uyum sağlayın.

www.portvMind.com.tr

 

Sadece ulaşmak istediğiniz metodu seçin!

SAP HANA Projelerinizde gerekli olan performansa, bu konuda iş ortaklığı yürüttüğümüz üreticilerin SAP onaylı olan Appliance ile vMind'ın çözüm öncesi ve sonrası hizmet farkıyla siz de sahip olabilirsiniz. 

Sektörler ve iş kollarında SAP HANA Appliance uzmanlığı

Sektörler ve iş kollarında SAP HANA Appliance uzmanlığı

Finans, insan kaynakları, tedarik ve tedarik zincirine kadar temel işlemler ve iş kolları hakkında derin bilgiye ve sağlam deneyime sahibiz.

 

Otomotiv, yüksek teknoloji, üretim, petrol ve gaz, perakende ve tüketici ürünleri dahil olmak üzere belirli endüstriler için SAP HANA Appliance hizmetlerini sağlıyoruz.

MESAJ DURUMU

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

MESAJ DURUMU

Kaydınız başarılı bir şekilde oluşturuldu.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

E-BÜLTEN KAYIT DURUMU

E-Bülten kaydınız başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

BİZE KATILIN

PAM KILAVUZU TALEBİ