Indeed Identity ve vMind, Türkiye pazarı için güçlerini birleştirdi

Indeed Identity ve vMind, Türkiye pazarı için güçlerini birleştirdi
 

vMind’ın Türkiye ve EMEA bölgesinde lider bilişim şirketi kimliği hem içeride, hem de yurtdışında yaptığı ortaklıklarla güç kazanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Singapur ve Litvanya’nın önde gelen siber güvenlik ve IT güvenlik şirketi Indeed Identity ile imzaladığımız ayrıcalıklı dağıtım ve hizmet anlaşmamızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Indeed Identity’nin 15 yılı aşkın tecrübesi ve yüzlerce projeye hizmet vermiş uzman kadrosuyla vMind’ın dokusuna çok iyi oturacağını düşünüyor ve bu beraberlikle ailemizin daha da güçleneceğine inanıyoruz.

Bu ortaklık anlaşması ile, erişim yönetimi alanındaki yerel ve uluslararası şirketlerin en zorlu gereksinimlerini karşılayacak sinerjiyi bir araya getiriyor ve Indeed Identity'nin küresel varlığını özellikle Türkiye pazarında daha geniş bir kitleye yayabilmeyi umuyoruz.

Indeed Identity ile vMind hem KOBİ’lere hem de daha büyük müşterilerine yeni hizmetlerini sunabilme imkanına kavuşacaktır.

•  Indeed Access Manager : Hesap Erişimi ve Yönetimi Yönetimleri
•  Indeed Privileged Access Manager (PAM) : Ayrıcalıklı (Erişim) Hesap Yönetimleri
•  Indeed Certificate Manager : Sertifika Yönetimleri

İmzalanan yeni ortaklık hakkında Indeed Identity Direktörü Konstantin Krasovskij ile Müşteri ve Ortaklar İlişkileri Başkanı Nadia Navadova bu ortaklığın geleceği hakkında:Konstantin Krasovskij: “Ortaklığımızın Türk şirketlerini ve kuruluşlarını dış ve iç siber tehditlerden korumaya yardımcı olacağına inanıyorum. Müşterilere yeni ve yenilikçi bir yaklaşım ve Indeed Identity'nin son teknoloji çözümleri ile BT sektöründeki uzun soluklu vMind deneyimi, farklı sektörlerdeki şirketlere çok büyük faydalar sağlayabilecektir. "Nadia Navadova: “Dünyanın dört bir yanında birçok müşterimizle çalışıyoruz ve aldığımız geri bildirimlerde ürünlerimizin kalitesi ve güvenilirliğine çok büyük değer verdiklerini memnuniyetle görüyoruz. Teknik desteğimizin işlevselliğini ve ürünleri hızlı bir şekilde özelleştirme yeteneğinin yanı sıra fiyatlandırma ve lisanslama politikaları açısından yarattığımız esnekliği takdir ediyorlar. Bir siber güvenlik tedarikçisi olarak, ürünlerimizi son trendler ve gelişen teknolojiler doğrultusunda geliştirmeye devam ediyoruz. Bugünden itibaren Türkiye’deki firmalar da ürünlerimizden elde edebilecekleri tüm avantajlardan aynı şekilde yararlanma imkanı bulabileceklerdir. Bu ortaklığın gerçekleşmesini sağladığınız için şimdiden memnuniyetimi belirtmek isterim ve güvenilir iş ortağımız vMind ile birçok fırsatı hayata geçirebileceğimize inanıyorum. "

Birlikte Indeed Identity ve vMind’ın, başta Türkiye olmak üzere vMind’ın hizmet verdiği diğer bölgelerde tüm finans ve devlet kurumlarının, farklı endüstrilerden ve alanlardan özel şirketlerin ve işletmelerin siber güvenliğini geleceğin altyapılarına uygun olarak en üst düzeye çıkaracaklarını öngörüyoruz.

MESAJ DURUMU

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

MESAJ DURUMU

Kaydınız başarılı bir şekilde oluşturuldu.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

E-BÜLTEN KAYIT DURUMU

E-Bülten kaydınız başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

BİZE KATILIN