Kusursuz Tasarım & Mimari, Sorunsuz ve başarılı bulut projeleri

Alt yapıların ve buna bağlı olarak, internet teknolojilerinin gelişmesi, kullanım olanaklarının artması ve uygulanabilir çözümlerin geliştirilmesi ile birlikte hayatımızda yer almaya başlayan Bulut Bilişim (Cloud Computing) verilerinizin size ait (private) bir yapı üzerinde veya internet üzerinden erişebileceğiniz (public) bir alanda bulundurulması ve son kullanıcılara sunulması olarak özetlenebilir.

Düşük donanım maliyetleri, gelişmiş performans, düşük yazılım maliyetleri, anında güncelleme, daha yüksek depolama kapasiteleri, arttırılmış veri güvenliği, yüksek ve mobil erişilebilirlik gibi sayısız avantajları bünyesinde barındırıdan bulut bilişim çözümleri sabit ve sürekli internet bağlantısı gerekliliği, web tabanlı uygulamaların daha düşük performansı gibi dezavantajları ile iyi değerlendirilme ve analiz gerektiren yapılardır.

vMIND, kendi sistemleri ve partnerliğini yapmakta olduğu servis sağlayıcıların kaynaklarını kullanarak; son kullanıcılara uçtan uca bu hizmetleri verebilmektedir. Talep edilmesi halinde, kendi sistemlerini dışarıda iş sürekliliği anlamında yedeklemek isteyen müşterilerine özel servis olarak sunabilmektedir.

MESAJ DURUMU

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

MESAJ DURUMU

Kaydınız başarılı bir şekilde oluşturuldu.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

E-BÜLTEN KAYIT DURUMU

E-Bülten kaydınız başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

BİZE KATILIN

PAM KILAVUZU TALEBİ