vMind ve ADEO Cyber Security, MDR - Yönetilen Tespit ve Müdahale Hizmeti İş Birlikteliği

Türkiye’nin lider bulut hizmet sağlayıcısı ve BT sistem entegratörü vMind ile siber güvenlik alanında Türkiye’nin önde gelen yönetilen siber güvenlik servisleri sağlayıcısı ADEO Cyber Security, MDR (Yönetilen Tespit ve Müdahale) alanında iş ortaklıklarını duyurdu.

PortvMind ve Dell İş Birliği Güçlenerek Devam Ediyor!

Son dört yıldır üst üste Bilişim 500 Yerel Hizmet Sağlayıcı Bulut Kategori Lideri olmak bizler için çok kıymetli. Öncelikle vMind olarak elde ettiğimiz başarıların, gerçekleştirdiğimiz başarı hikayelerinin bizlere daha iyiye ulaşma motivasyonu verdiğini söylememiz gerek.

TÜRKİYE’NİN ‘BULUT’ LİDERİ YİNE, YENİDEN vMind SEÇİLDİ!

Türkiye’nin en prestijli ve en büyük bilişim şirketlerinin yer aldığı ‘Bilişim 500 Araştırması’ sonuçları açıklandı. Yerli, yabancı birçok şirketin yer aldığı araştırmada, Türkiye Merkezli Üretici ‘Yılın Bulut Hizmeti’ kategorisinde vMind Bilgi Teknolojileri şirketi, 4. kez birinci oldu.

vMind ve CRYPTTECH Arasında Teknoloji İş Birliği Anlaşması İmzalandı!

vMind ve CRYPTTECH arasındaki stratejik iş birliği; son kullanıcılar için portvMind’ın yüksek kaliteli sunucuları ile yönetimi kolay, katma değerli bir güvenlik mimarisi ve maliyet avantajı sağlayan bütünleşik hizmet paketini ortaya koyacak.

Indeed AM 8.1: Erişim yönetiminde yüksek performans

Bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce, güçlü bir personel kimlik doğrulaması çözümü olan ürünümüz için yepyeni bir güncellemesini yayınladık. Bu sayede ürünümüz, personel kimlik doğrulaması konusunda bir üst seviyeye taşınmış oldu.

İŞLETMELER İÇİN EN BÜYÜK ZORLUK “SİBER GÜVENLİK” VE “KESİNTİSİZ HİZMET” ANLAYIŞI

Dijital dönüşüm hareketiyle birlikte, önümüze gelecek fırsatları ıskalamadan; biran evvel süreçlerimizi bu yeni bakış açısıyla yeniden incelemeli, en doğru stratejilerle pozisyonumuzu almalıyız. Yepyeni bir dönem geliyor. Örneğin, bu yeni dönemin, hatta düzenin, sadece ufak bir parçası da NFT konusu.

Rusya’dan Büyümeye Odaklanmış Bir Türk Bilişimci

Yasin Taha Celiloğlu, IT alanında bir profesyonel olarak geldiği Rusya’da girişimci oldu. Bundan sonraki hedefi, şirketi vMind’ı bölgenin en önemli aktörlerinden biri haline getirmek

Indeed PAM 2.6: Potansiyel tehditlere modern önlemler

Indeed PAM yazılımı Sürüm 2.6´ya güncellendi. Yeni sürüm, olay günlüğü analizini kolaylaştıran ve hesap yönetimi yeteneklerini geliştiren birçok iyileştirme ve yeni özellik içeriyor.

Indeed PAM 2.5: Kullanıcı deneyimlerinden gelen esnek siber güvenlik

Indeed Identity, Privileged Access Manager’ın yeni versiyonunu yayımladı. Indeed PAM v2.5 gelişmiş erişim politikaları mekanizması, kullanıcı ve yönetici arayüzlerinde yeni özellikler ve iyileştirmeler ve daha fazla kaynak ile uyumlu çalışabilmek için ilave konnektörler sunuyor.

Bilişim 500 kapsamında "Yılın Bulut Hizmeti Kategorisi Birincisi" olarak Habertürk ekranlarındaydık.

Bilişim 500 kapsamında "Yılın Bulut Hizmeti Kategorisi Birincisi" olarak Habertürk ekranlarındaydık. Genel müdürümüz sn. Volkan Duman´ın hikayemizi, hedeflerimizi, vMind ve Portvmind´ı aktardı.

vMind bir kez daha Bilişim 500 Hizmet Sağlayıcı Bulut 1.si!

vMind, Bilişim 500 Türkiye 2020 araştırma sonuçlarına göre “Türkiye Merkezli Üretici Bulut Hizmeti” kategori birincisi olmuştur.

Indeed PAM 2.4:Siber Güvenliğin Geleceğine Giden En Hızlı Yol

Indeed PAM çözümü - Privileged Access Manager-, en yeni siber güvenlik trendlerini yakalamaya devam ediyor. Müşterilerimizin gelişmiş ve kullanıcı dostu ayrıcalıklı erişim yönetiminden yararlanabilmeleri için Indeed ürünleri her geçen gün güncellenmeye devam ediliyor. Bu yazıda size Indeed PAM’ın en son sürümü 2.4´ü ve yeni özelliklerini anlatacağız:

PAM ile Aktivite ve Olayları Kayıt Altına Alın

Küresel trendler günümüzde pek çok şirket için tüm iş süreçlerinin dijitalleşmesi ve güncellenmesi gerekliliğini doğurdu. Dijital ekonomi, otomasyon ve bilişim ile iş yapış şekillerinde operasyonel verimlilik, sağlıklı karar verme kapasitesi, yeni pazar aktivitelerinin sorunsuz halledilmesi ve üstün kalite hizmet sunabilmek gibi çeşitli avantajlara ulaşmak elzem hale geldi.

Digital Felaket mi? Hazırlıklı olmanın verdiği güven mi? – Disaster recovery as a service

Birçoğumuz günlük yaşantımızda tutkuyla bağlı olduklarımız için çabalarken bizi biz yapan şeyler üzerine düşünmeyi unutabiliyoruz. Ailemiz, sevdiklerimiz veya inanarak peşinden koştuğumuz işlerimiz için birçok şeyden feragat ediyor, kimi zaman kendimizi ve isteklerimizi hesaba katmayı unutabiliyoruz.

PAM ve AccMan ile En Güvenli Uzaktan Erişim İmkanına Ulaşın

Son kararların ardından kapanma günlerinin tekrar hayatımıza girmesiyle, evden çalışma yöntemleri artık tamamen yeni iş yapış şeklimiz haline geldi. Peki bu yeni düzende iş akışımızı nasıl en optimum seviyede tutabilir ve aynı anda siber güvenlik saldırılarına ve tehditlerine karşı kendimizi nasıl koruyabiliriz?

MESAJ DURUMU

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

MESAJ DURUMU

Kaydınız başarılı bir şekilde oluşturuldu.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

E-BÜLTEN KAYIT DURUMU

E-Bülten kaydınız başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

BİZE KATILIN

PAM KILAVUZU TALEBİ