Önlem al, İzle ve Yönet. Tutarlı ve performanslı sistemler olurken güvende olmak.

Firewall. Information security conceptBilgiye erişimin kolaylaşması, bilgilerinizin güvenliğini artık daha fazla önemli kılmaktadır. Uygulamanızda, erişime onay verdiğiniz bilgilerin dışında, herkese erişim izni verilmeyen kritik ve gizli bilgilerin güvenliğini sağlamak, her geçen gün daha da zorlaşmaktadır.

Bu sebeple bilgilerin saklandığı ortamlarının, saldırgan gibi düşünüp hareket eden kişilerce periyodik olarak test ettirilmesi, yapınızdaki olması gerekeni katmanlı güvenlik anlayışınızı daha da güçlendirecek ve her testin ardından, tabii gereken önlemleri alarak; ortamınızın birkaç kat daha güvenli olması sağlanacaktır.

Penetrasyon testlerimiz sırasında, amacımız rahatsızlık veya korku vermek değil. Sizinle birlikte, sisteminizi nasıl daha güvenli hale getirebileceğinize dair alacağınız kararları güçlendirmektir. Sistemlerinize hem sizin gibi bakan, bir güvenlik uzmanı gibi yaklaşan hem saldırgan gibi düşünen kişilerce kontrollü olarak gerçekleştirilen gerçek zamanlı bir sızma simülasyonu yapılır. Gerçekleştirilen testler sonucunda sisteminize gelebilecek bir saldırı durumunda koruma seviyenizin durumunu görebilir, tespit edilen ve raporlanan güvenlik açıklıklarını gidererek sisteminizi daha güvenli kılabilirsiniz.

Penetrasyon Testleri


* Network Penetrasyon
* Uygulama Penetrasyon
* Veri Tabanı Penetrasyon
* Wired- Wireless Penetrasyon

Zafiyet Tarama

IT altyapınızdaki istemci, sunucu, uygulamalar ve aktif ağ cihazları üzerinde şimdiye kadar keşfedilen güvenlik zafiyetlerinden hangilerinin var olduğunu tespit etmek için gerçekleştirilen bir güvenlik taramasıdır. Ağ/ Uygulama ve Veri Tabanlarındaki sızma testleri kapsamında gerçekleştirilen bu tarama işleminde kendi yazılımlarımız ve endüstriyel olarak rüştünü ispatlamış araçlar kullanılır.


Detaylı Sistem İncelemesi

Network / Uygulama / Wireless Penetrasyon testleri sırasında yapılan işlemlerden birisi de detaylı konfigürasyon ve altyapı incelemesidir. Bu işlemler sırasında amaç: kritik sistemlerin, aktif cihazlarınızın (switch, router, load balancer, firewall vb.. ) uygulamalarınızın ve istemcilerinizin güncel güvenlik kriterlerine uygunluğunun gözden geçirilmesidir. vMIND güvenlik uzmanları sisteme zarar vermesi muhtemel hiç bir aksiyonu kendi başına almaz. Alınması gereken önlemler ve izinlerleri müteakip; yetkili kişiler eşliğinde bu işlemler gerçekleştirilir.

MESAJ DURUMU

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

MESAJ DURUMU

Kaydınız başarılı bir şekilde oluşturuldu.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

E-BÜLTEN KAYIT DURUMU

E-Bülten kaydınız başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

BİZE KATILIN

PAM KILAVUZU TALEBİ