Başarı Hikayeleri

Valfsan-vMind ile Başarılı Dönüşüm!

1983 yılında kurulan Valfsan, faaliyetlerine amortisör ve kompresör komponentleri üreticisi olarak başlamıştır. Yıllar geçtikçe, farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılayan düz yayları ve valf plakalarını içerecek şekilde ürün yelpazesini genişlettiler. Bugün Valfsan, dünya çapındaki prestijli müşterilere hizmet veren, önde gelen bir küresel tedarikçi haline gelmiştir.

Dedeman Holding, Sürdürülebilir BT Yapılanmasına vMind ile Ulaşıyor!

Dedeman Holding Grubu; 3 farklı ülkede 15 ilde, 3.206 oda ve 6.204 yatak kapasitesiyle faaliyet gösteren lider bir konaklama ve madencilik şirketidir. Dedeman Hotels and Resorts International´ın BT departmanlarının öncelikli hedefleri, sistem sürdürülebilirliğini sağlamak, 7/24 kesintisiz hizmet sunmak, yeni teknolojileri sistemlerine adapte etmek ve maksimum güvenlik önlemlerini sağlamaktır.

Turna.com PortvMind Başarı Hikayesi

Turna.com, 2014 yılında Dr. Kadir Kırmızı tarafından kurulmuştur. Uçak bileti ve otobüs bileti karşılaştırma ve bilet satın alma işlemlerini web sitesi ve mobil uygulamaları üzerinden gerçekleştiren TÜRSAB üyesi online bir seyahat acentesidir.

NVIDIA vGPU Ürünü ile Sanallaştırma Çözümü - Ersel Ağır Makine

1987 yılında kurulmuş olan Ersel Ağır Makine: Kocaeli, Türkiye Taysad Sanayi Bölgesi´nde 35.000 m2 kapalı, toplam 55.000 m2 alanda faaliyetlerine devam etmektedir.

vMind Ermetal Şirketler Grubu Başarı Hikayesi

1972 yılında kurulan Ermetal şirketler grubu; Ermetal Otomotiv, Bürosit, Büro Donanımları, Er Gıda Sanayi, Plasmot Otomotiv Plastikleri, BenMaker Araç Gereç Üretim Fabrikası olmak üzere bünyesinde 6 adet şirket ile faaliyet göstermektedir.

vMind Gürmen Group Başarı Hikayesi

Ramsey, KIP, Gökkale Süt, Vievi gibi markaları bünyesinde barındıran Gürmen Group; Tekstil Üretim, Tekstil Perakende, Enerji, Tarım ve Hayvancılık ve Teknoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. 1972 yılında Londra’da Gürmen Giyim olarak faaliyete başlayan Gürmen Group, 1985 yılında üretimini Türkiye’ye taşımıştır.

vMind Inomera Başarı Hikayesi

İnomera, dünya standartlarında yazılım ürünleri üretmek ve projeler geliştirmek amacı ile 2008 yılında kurulmuştur. Geçen yıllar içinde etkileşim platformu Netmera, telekom sektöründe yaygın olarak kullanılan SIMPL gibi ürünlere ve önde gelen birçok marka için önemli projelere imza atmıştır.

RePG Enerji vMind Başarı Hikayesi

2016 yılında Tübitak BİGG desteği ile İTÜ ARI Teknokent’te tekno girişim olarak kurulan RePG Enerji Sistemleri, yenilikçi yenilenebilir enerji sistemleri alanında faaliyet göstermektedir. Gizli ısı ve düşük sıcaklıktaki atık ısılardan elektrik üretimi, ısıtma – soğutma ve su üretimi yapan ürünler üretmektedir.

MESAJ DURUMU

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

MESAJ DURUMU

Kaydınız başarılı bir şekilde oluşturuldu.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

E-BÜLTEN KAYIT DURUMU

E-Bülten kaydınız başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

BİZE KATILIN

PAM KILAVUZU TALEBİ