16 Şubat İnovasyon Günü

16 Şubat dünyada İnovasyon Günü olarak anılıyor. Teknolojinin tüm olanaklarını yarınlar için seferber etmenin, bugünkü emeğimizin fikirlerimizle buluştuğunda ortaya çıkabilecek tüm güzelliklerden faydalanabilmenin günü. Bilgi teknolojileri alanında çalışan vMind ailesi olarak biz de yaratıcılığımızı süreklilikle harmanlayarak bu gayemize ulaşabilmek için sadece 1 gün ya da 1 yıl değil; kurulduğumuz günden bu yana her gün ve durmaksızın hem teknolojinin sınırlarını hem de kendi sınırlarımızı sonuna kadar zorluyoruz. Kendi alanımızda en yeni teknolojileri sunmak, verdiğimiz hizmetleri her geçen gün yenilemek, çözüm ortaklarımıza daima daha iyisini önerebilmek vMind ailesi olarak en büyük gayemiz. 
Böyle bir günde, amaçlarımıza doğru ilerlerken kendi alanımızdaki uluslararası bütün gelişmeleri ve inovasyonları takip ettiğimiz kadar, kendi ekibimizin ve tecrübelerimizin sonucu olarak ortaya çıkmış vMind patentli inovasyonumuzu paylaşmak istedik sizinle. 
 
vMind’ın kendi geliştirdiği ürünü: 
 

Cloud Migration Tool – Bulut Taşıma (Göç) Aracı 

Basitçe anlatacak olursak Cloud Migration Tool (CMT) ile farklı platformlardan sistemleri, PortvMind bulut sistemine, firmaların operasyonlarında kesintiye yol açmayacak biçimde göç ettirip kolaylıkla konsolide ediyoruz. CMT üzerinde ayrıca sistemlerin bakımlarını nasıl verdiğimizi, sistemlerin durumlarını anbean görebilecekleri arayüzler sunuyoruz, düzenli olarak gönderdiğimiz raporlarla sözleşme şoku yaşatmadan, kaynak kullanımlarını ve olası kapasite artış ihtiyaçlarını önceden müşterilerimize bildiriyoruz. Böylelikle çözüm ortaklarımız hem tüm veri göçü işlerini kesintisiz bir biçimde çözüyor, hem tüm süreçten anlık haberdar oluyor hem de ileriye dönük planlamalarında bütçelerini yapmalarına yardımcı oluyoruz.
 
CMT hala gelişen ve hizmet verdiği müşteri sayısını her gün arttıran bir inovasyon, tıpkı hizmetini verdiğimiz diğer uluslararası inovasyonlar gibi. Yarının güzelliğini oluşturmaya adanmış farklılıkların, yaratıcılığın, emeğin ve sürekliliğin gününde bu uğurda senelerini adamış tüm profesyonellerin İnovasyon Günü’nü kutlarız.
 

MESAJ DURUMU

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

MESAJ DURUMU

Kaydınız başarılı bir şekilde oluşturuldu.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

E-BÜLTEN KAYIT DURUMU

E-Bülten kaydınız başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

BİZE KATILIN

PAM KILAVUZU TALEBİ